Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0
Luna

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

889,00 zł
Borys

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

955,00 zł
Hermes

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

985,00 zł
Amelia

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1032,00 zł
Everest

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1126,00 zł
Kelvin

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1368,00 zł
Bartek

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1075,00 zł
Feliks

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1405,00 zł
Kajetan

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1272,00 zł
Mia

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1330,00 zł
Karolina

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1414,00 zł
Diego

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1273,00 zł

Łóżka 80 x 180

Łóżko 80x180 jest dobrym zakupem, jeżeli kompletujemy wyposażenie pokoju dziecięcego dla dziecka w wieku od około 5 lat do mniej więcej 10 – 11 roku życia. Oczywiście wzrost i rozwój to kwestia indywidualna i to przede wszystkimi nimi należy się kierować, jednak dzieciom w takim przedziale wiekowym, łóżko 180x80 powinno w zupełności wystarczyć.

Jak wybrać idealne łóżko dziecięce 180x80? Czym się kierować?

Łóżko dziecięce 180x80 – jak wybierać, żeby Twoja pociecha była zadowolona?

Łóżko dziecięce 80x180 to wybór na kilka lat, dlatego trzeba dobrze go przemyśleć - przecież chcemy, żeby służyło jak najdłużej w dobrym stanie. W ofercie Łóżkolandii znajdziesz mnóstwo ciekawych modeli, które z pewnością spodobają się Twojemu dziecku. Co może wpłynąć na Twój wybór? Jakie zalety mają nasze łóżka i co sprawia, że są tak chętnie wybierane?

Oto najważniejsze plusy łóżek z oferty Łóżkolandii:

  • bezpieczeństwo – wprawdzie pociecha, której przyda się łóżko dziecięce 180, to już nie jest malutkie dziecko o niezbornych i niepewnych ruchach, ale to nie znaczy, że nie potrzebuje czuć się bezpiecznie podczas nocnego wypoczynku w swoim pokoju. Szczególnie jeśli decydujesz się na piętrowe łóżko dla dziecka 180x80. Tutaj zabezpieczenie odpowiednimi barierkami to konieczność. Na szczęście nasze łóżka mają barierki tak rozstawione, że nie „zabierają” powietrza. Zapewniają dobrą cyrkulację, a całość konstrukcji wygląda lekko i przejrzyście;
  • praktyczność – większość modeli ma szuflady na pościel. Łóżko dla dziecka 80x180, które zawiera pojemne szuflady, ułatwia utrzymanie porządku w ciągu dnia. W szufladach można trzymać nie tylko pościel, ale także dodatkowe koce lub piżamy;
  • idealne dopasowanie do potrzeb – i nie chodzi tu tym razem o wymiary łóżka. Większość naszych modeli może mieć dowolnie umieszczoną drabinkę lub barierki zamontowane po jednej ze stron – dopasowanie do potrzeb i wygoda to kluczowa kwestia w użytkowaniu współczesnych mebli. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw, oferując możliwie jak najlepiej dopasowane rozwiązania;
  • estetyka – duży wybór modeli pozwala na wybranie tego wymarzonego. Każdy pokój dziecięcy jest inny i każde łóżko dziecięce 180x80 też może takie być. Za sprawą zróżnicowanego designu (może być minimalistycznie skromny, nowoczesny, klasyczny, ozdobny) łóżka różnią się od siebie. Zarówno jedno- jak i dwuosobowe, piętrowe czy antresole - zróżnicowane modele mają szansę spodobać się wielu osobom. Każde łóżko 80x180 może być zamawiane w różnych kolorach od bieli, naturalnych odcieni drewna, szarości, czerni po róż, limonkę czy błękit. Dopasuj Twoje wymarzone łóżko do pokoju, a nie pokój do łóżka!
  • uwzględnianie różnych potrzeb dzieci – łóżko 180x80 to rozmiar, który teoretycznie może odpowiadać dość dużej grupie dzieci o zróżnicowanych potrzebach. Dlatego zaprojektowanie i wykonanie bardzo różnych modeli jest priorytetem dla producentów. Nas również to dotyczy, dlatego oddajemy w ręce naszych klientów łóżka jedno-, dwu- i trzyosobowe, łóżka piętrowe, łóżka-domki, łóżka-antresole – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie;
  • solidne materiały – każde łóżko dziecięce 180x80 jest narażone na wiele czynników, mogących osłabić konstrukcję: niespokojny sen, szalona zabawa, wiercenie się podczas wypoczynku i wiele innych rzeczy – to wszystko może wpływać na użytkowanie łóżka. Na szczęście dobre materiały, z których wykonano łóżka z Łóżkolandii, są bardzo odporne na uszkodzenia. Lite drewno sosnowe jest niezwykle mocnym, naturalnym materiałem bardzo cenionym przez producentów mebli jak i przez nabywających je klientów. Konstrukcje naszych łóżek wykonane z drewna sosnowego nie tylko świetnie wyglądają, ale również bardzo długo służą.

Łóżko dla dziecka 80x180 – wybierz dobrą jakość

Łóżko 180x80, które ma służyć dziecku przez dłuższy, czas musi być mocne, wytrzymałe, ale jednocześnie też wygodne. Za wygodę w znacznej mierze odpowiada materac, dlatego starannie dobieraj go do łóżka, kierując się nie tylko wymiarami (choć to oczywiście priorytet), ale także stopniem twardości – starsze dzieci mogą używać twardszych materacy, które są bardziej odpowiednie dla kręgosłupa.

Również materiał, z którego wykonany jest materac, nie jest bez znaczenia. Szczególnie jest to ważne przy dzieciach skłonnych do alergii. Materace, które nie sprzyjają rozwojowi alergenów i mają dobrą wentylację są idealne dla dzieci w każdym wieku.

Jakie modele warto zarekomendować, jeśli chodzi o łóżko 80x180? Dla jedynaka są to najczęściej modele jednoosobowe, klasyczne, z wyższym wezgłowiem, minimalistyczną ramą i praktycznymi szufladami na pościel. Świetnym pomysłem na umeblowanie pokoju dziecięcego jest łóżko-antresola. Nadaje oryginalności i charakteru aranżacji, a przy okazji pozwala na zaoszczędzenie miejsca w pokoju i zagospodarowanie przestrzeni pod powierzchnią do spania w ciekawy sposób. Czy będzie to umieszczenie tam biurka do nauki, regału na książki i gry czy jeszcze coś innego, to już zależy od użytkownika pokoju. Dla rodzeństwa sprawdzi się łóżko 180x80 piętrowe.

Nowoczesne łóżka piętrowe to prawdziwa ozdoba do każdego dziecięcego pokoju. Zobacz, wybierz i zamów już dzisiaj!

dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk