Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0
Luna

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

969,00 zł
Borys

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1017,00 zł
Hermes

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1046,00 zł
Amelia

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1092,00 zł
Everest

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1184,00 zł
Kelvin

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1422,00 zł
Bartek

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1134,00 zł
Feliks

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1458,00 zł
Kajetan

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1329,00 zł
Mia

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1384,00 zł
Karolina

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1467,00 zł
Diego

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1329,00 zł

Łóżka 90 x 180

Wybór łóżka dla starszego dziecka nie jest już taki prosty, jak dla malucha, gdzie o wszystkim decyduje rodzic. Starsze dziecko lubi mieć wpływ na to, co znajduje się w jego pokoju. Jaki rozmiar łóżka będzie idealny dla starszego dziecka? W wieku około 8 – 12 lat doskonałym wyborem będzie łóżko 90x180. Takie łóżko posłuży Twojemu dziecku przez kilka lat.

Łóżko dziecięce 180x90 – na co zwracać uwagę?

Łóżko 180x90, idealne do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, to jeden z najważniejszych mebli w pokoju, jednak jego funkcja nie ogranicza się już tylko do spania i zabawy, jak dzieje się w przypadku maluchów. Łóżko może być miejscem do czytania, nauki, oglądania. Dlatego liczą się praktyczne rozwiązania, pomagające jeszcze lepiej zrelaksować się po powrocie ze szkoły i poczytać ulubioną książkę.

Wysokie, stabilne zagłówki, to jest to - można oprzeć o nie poduszki i zyskać przestrzeń do wypoczynku w ciągu dnia, nie obciążając pleców. Solidne łóżko powinno też mieć dość duży udźwig – dzieci w tym samym wieku różnią się między sobą wzrostem i wagą, więc mają różne potrzeby. W pojedynczych łóżkach udźwig jednej powierzchni do spania wynosi do około 120 kg. Podobnie jest z łóżkami na antresoli i piętrowymi.

Liczy się solidna konstrukcja, odporna na obciążenia i pękanie. Każde łóżko dziecięce 180x90 wykonane jest z litego drewna sosnowego, o którego zaletach wiedzą wszyscy miłośnicy drewnianych mebli. Drewno sosnowe cechuje sztywność i odporność między innymi na wstrząsy – co jest bardzo ważne w przypadku łóżek dziecięcych. Jednocześnie sosna jest dość giętka i łatwiejsza w obróbce niż na przykład dąb czy buk, co sprawia, że jest często i chętnie wykorzystywana jako surowiec do produkcji mebli.

To dlatego konstrukcje naszych łóżek mają ciekawe kształty, a design jest modny i stylowy. W łóżkach dla starszych dzieci liczą się praktyczne rozwiązania, więc często łóżko dziecięce 90x180 wyposażone jest w pojemne szuflady z drewna, płyty meblowej i płyty pilśniowej. W szufladach znajdzie się miejsce na pościel i piżamy, a także zapasowe koce lub zmiany pościeli.

Design, jakim charakteryzuje się każde łóżko dla dziecka 180x90, stanowi połączenie praktyczności, funkcjonalności, mody i dostosowania do wymogów współczesnych aranżacji. Każde dziecko chce mieć ładne i pasujące do całości wystroju łóżko, a my możemy to zapewnić, oferując wyjątkowe modele, przemyślane pod każdym względem, uniwersalne i łatwo wpisujące się w wiele wystrojów wnętrz.

Twoje dziecko ma pokój do swojej wyłącznej dyspozycji? Wybierz pojedyncze łóżko dla dziecka 90x180 – o minimalistycznym designie, stylowej, nowoczesnej ramie i praktycznych szufladach na pościel. Takie łóżko sprawdzi się w każdym wystroju, dla podkreślenia stylu można udekorować je poduszkami, oryginalną narzutą lub ciepłym, puchatym kocem – w zależności od gustu właściciela lub właścicielki pokoju. Jeżeli Twoje dziecko lubi niebanalne rozwiązania aranżacyjne i mimo młodego wieku bardzo interesuje się tym, co ma wokół siebie, postaw na łóżko 90x180 na antresoli. To ciekawe rozwiązanie, wnosi powiew oryginalności do nowoczesnego pokoju. Miejsce pod antresolą można wykorzystać w kreatywny sposób. Jaki? Urządzić tam zaciszny kącik do nauki i czytania lub przesiadywania z koleżanką czy kolegą. Opcjonalnie można umieścić tak ciekawie rozplanowane regały lub półki na książki, zdjęcia, bibeloty. Mile widziane inne ciekawe pomysły, wszystko zależy od inwencji.

Łóżko dla dziecka 90 x 180 – do każdego rodzaju wystroju

Wybierz łóżko 180x90 do pokoju swojego dziecka i zadbaj, żeby pasowało do całości. Aranżacja każdego wnętrza powinna być spójna, dlatego model łóżka również musi być dobrze dopasowany do innych mebli znajdujących się w pokoju. Łóżkolandia ma w swojej ofercie wiele modeli, ale najważniejsze jest to, że każdy z nich może być indywidualnie dostosowany do gustu klienta, poprzez wybór koloru, obecność lub brak barierki czy szuflad, umiejscowieniu drabinek w łóżkach piętrowych tam, gdzie jest to wygodne dla naszego dziecka.

Łóżko 90x180, które zostało idealnie dopasowane do wystroju pokoju, będzie nie tylko praktycznym meblem, ale przede wszystkim ozdobą pomieszczenia. W pokojach współdzielonych przez rodzeństwo warto pomyśleć o łóżku piętrowym - nie tylko sprawisz tym frajdę dzieciom, ale przede wszystkim zaoszczędzisz całkiem sporo miejsca.

Łóżko 180x90 wymaga odpowiedniego materaca. Starsze dzieci mają inne potrzeby niż maluchy, dlatego kupno materaca też musi być starannie przemyślane. Na co zwracać uwagę, oczywiście poza wymiarami materaca? Dzieci w wieku szkolnym rosną i rozwijają się bardzo szybko, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie materac dwustronny o różnych stopniach twardości. Dobrze sprawdza się wkład z maty kokosowej, która zapewnia odpowiednią twardość materaca i minimalizuje ryzyko rozwoju bakterii i drobnoustrojów. Dobre podparcie dla ciała zapewiają materace piankowo-lateksowe.

Zobacz modele łóżek o wymiarach 90x180 i zamów dla dziecka wygodny, funkcjonalny i bardzo estetyczny mebel do spania i wypoczynku – zobaczysz, że będzie to jego ulubione miejsce w pokoju!

dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk