Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

O nas

Łóżkolandia

Tworzymy miejsce sprzyjające
udanym zakupom

Znane powiedzenie mówi, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Jednak my w sklepie internetowym Łóżkolandia doskonale wiemy, że droga do komfortowego i zdrowego snu zaczyna się znacznie wcześniej – na etapie wyboru odpowiedniego łóżka, odpowiadającego Twoim potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom.
Jesteśmy producentem wysokiej jakości łóżek drewnianych. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w  branży. Obecnie w ofercie marki Łóżkolandia można znaleźć zarówno łóżka dla dorosłych, jak i – przede wszystkim – łóżka dziecięce i dla nastolatków. Dlaczego warto postawić właśnie na proponowane przez nas łóżka?

Dlaczego my?
Drewno

Drewno, z którego produkujemy łóżka, pochodzi z polskich oraz szwedzkich lasów z obszarów, które doskonale znamy.

Własne maszyny

Posiadamy własny, rozbudowany park maszynowy, który zapewnia nam niezależność produkcyjną i jednocześnie jest gwarancją tego, że wszystkie elementy łóżek są produkowane w Polsce.

Doświadczona kadra

Dysponujemy doświadczoną kadrą wykwalifikowanych pracowników, spośród których wielu jest z nami od początku działalności firmy. Dzięki temu wszystkie łóżka powstają w poczuciu zaufania, wzajemnego szacunku i w pozytywnej atmosferze.

Nasza historia

Łóżkolandia - w trosce o zdrowy i bezpieczny sen

Każdy z nas - niezależnie od tego, czy mowa o osobie dorosłej, nastolatku czy kilkuletnim dziecku - podczas snu lubi czuć się przytulnie i bezpiecznie. Gdy ponad dwadzieścia lat temu otwieraliśmy firmę, przyświecał nam cel, by właśnie taki sen zagwarantować naszym klientom.To właśnie dlatego postawiliśmy na produkcję łóżek wykonanych z wysokojakościowego, starannie wyselekcjonowanego drewna pochodzącego z polskich oraz szwedzkich lasów.

Drewno, jako surowiec naturalny i od dziesięcioleci kojarzony z domowym ciepłem oraz komfortem, znakomicie sprawdza się w produkcji łóżek. Samo skojarzenie z lasem, naturą i gwieździstym niebem może działać kojąco, jednak w łóżkach oferowanych przez Łóżkolandię jest coś więcej: jako marka odpowiedzialna korzystamy wyłącznie z charakteryzujących się wysoką jakością lakierów wodnych, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. W produkcji łóżek nie wykorzystujemy preparatów chemicznych wątpliwej jakości, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na zdrowie Twoje i Twoich bliskich.
Wysokiej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Łóżka dla dorosłych i dzieci Łóżkolandia - świadomość najwyższej jakości

Skąd mamy pewność, że oferowane przez nas drewniane łóżka są całkowicie bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich dzieci? Ponieważ sami od początku do końca sprawujemy kontrolę nad procesem produkcyjnym:

Finalnym efektem procesu produkcyjnego są wygodne i stylowe łóżka, które sprostają oczekiwaniom i potrzebom każdego - nawet najbardziej wymagających osób. Można nam wierzyć na słowo, ale jeszcze lepiej zrobisz, kupując łóżko marki Łóżkolandia i przekonując się o jego wysokiej jakości na własnej skórze!

Oferta sklepu Łóżkolandia – łóżka dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Obecnie, po ponad dwudziestu latach działalności naszej firmy, w ofercie sklepu internetowego Łóżkolandia można znaleźć różnego rodzaju oryginalne drewniane łóżka, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i młodzieży i dzieci.

Na naszej stronie internetowej można kupić między innymi topowe modele, które już od dawna są chętnie wybierane przez rodziców dzieci kilkuletnich i nastolatków. Polecamy uwielbiane przez klientów łóżka takie jak Luna, Hermes, Everest, Bartek czy Romeo.

dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk