W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

8 produktów
Olaf

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

1714,00 zł
Romeo

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

1608,00 zł
Leo

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

933,00 zł
Tokio

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

1483,00 zł
Nowość
Sunny

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

691,00 zł
Sylwek

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

839,00 zł
Eskel

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

641,00 zł
Nowość
Rio

Łóżko domek dla dziecka - Łóżeczka dziecięce domek

539,00 zł
Wyświetlone 1 - 88 produktów

Łóżka domek

Chcesz sprawić radość swojemu dziecku i umeblować jego pokój tak, żeby wywołać uśmiech na twarzy? Zamów łóżko domek, które będzie nie tylko miejscem wypoczynku, ale także nieskrępowanej zabawy. Łóżko domek dla dziecka jest tak samo wygodne jak klasyczne łóżko, ale jego konstrukcja sprawia, że wygląda atrakcyjniej wizualnie i z pewnością sprawi dziecku radość. Dziecięcy pokój będzie wyglądał jeszcze przytulniej i bardziej oryginalnie!

Łóżko domek dla dzieci – pojedyncze czy podwójne?

Łóżko dziecięce domek wyróżnia się konstrukcją, której górna część przypomina spadzisty dach domu. Dzieci lubią proste rozwiązania, ponieważ takie najlepiej do nich trafiają, dlatego łóżko domek na pewno będzie dobrym wyjściem i to nie tylko dla dziewczynek. Zróżnicowany design pozwala na wybór odpowiedniego modelu.

Łóżko dla dziewczynki domek może być bardziej ozdobnie, mieć więcej rzeźbionych barierek i pastelowy kolor, a dla chłopca mieć bardziej minimalistyczny wygląd i naturalną kolorystykę, ale wybór zależy już od osobistych upodobań maluchów, a jak wiemy - dzieci są bardzo różne. Łóżko domek dla dzieci będzie świetnym pomysłem dla rodzeństwa lub trojaczków – ponieważ takie modele również znajdują się w ofercie Łóżkolandii. Konstrukcyjnie, łóżko piętrowe w kształcie domku niczym się praktycznie nie różni od zwykłego łóżka piętrowego dla dzieci, jedynie górna część jest inna.

Mamy w ofercie również łóżka-domki potrójne dla trojga rodzeństwa, opcjonalnie wysuwana trzecia powierzchnia do spania może przydać się w razie wizyty kogoś z rodziny z małym dzieckiem oraz jeśli nasze dziecko lubi gościć u siebie kolegów lub koleżanki. Łóżko dla dzieci domek jest przede wszystkim atrakcyjnym elementem wyposażenia, który nadaje pokojowi dziecka charakteru i stylu. Zupełnie inaczej będzie wyglądał pokój dziewczynki, w którym zamiast tradycyjnego łóżka stać będzie biały lub różowy domek. Przytulniejszy stanie się też pokoik rodzeństwa, w którym postawiono piętrowe łóżko – domek z drewnianym „dachem”.

Nocą łóżko drewniane domek będzie przestrzenią do wypoczynku i niczym nie zmąconego snu, a w ciągu dnia może stać się miejscem zabaw.

Łóżko dla dzieci domek – czy to rozwiązanie się sprawdza?

Łóżko domek drewniane wyróżnia się mocną i stabilną konstrukcją. Nic dziwnego - w końcu wszystkie nasze dziecięce łóżka zostały wykonane z sosnowego drewna. Odporność i wytrzymałość to bardzo pożądane cechy łóżek dla dzieci. Nie każde spokojnie śpi i używa łóżka tylko do wypoczynku. Czasami trzeba się jeszcze pobawić, a mało stabilne łóżko mogłoby nie sprostać temu wyzwaniu.

Łóżko domek z Łóżkolandii jest bezpieczne i trwałe. Barierki chronią przed wypadnięciem podczas snu, dlatego łóżko może być użytkowane przez bardzo małe dzieci. Większość modeli posiada także praktyczne szuflady na pościel, wykonane z drewna sosnowego i płyty meblowej. To idealne rozwiązanie szczególnie w małym pokoju dziecka, pozwala na zachowanie porządku w ciągu dnia. W naszej ofercie możesz znaleźć łóżko domek drewniany dla każdego dziecka lub dzieci. Przykładowo może to być:

  • łóżko domek pojedyncze – przeznaczone dla jednego malucha, wygodne komfortowe łóżko o niebanalnym wyglądzie i mocnej, drewnianej konstrukcji. Barierki zabezpieczają przed upadkiem, a kształt domku sprawia, że miejsce do spania staje się wyraźnie wyodrębnionym obszarem, przeznaczonym do odpoczywania. Praktyczne szuflady przydają się do schowania pościeli lub innych potrzebnych rzeczy;
  • łóżko domek podwójne – piętrowe lub z dodatkowym wysuwanym spaniem. Idealne dla rodzeństwa, szczególnie do niedużych, dziecięcych pokoi;
  • łóżko dziecięce domek z trzema powierzchniami do spania – dla trojaczków, trójki rodzeństwa lub jako opcja zapasowego spania podczas rodzinnych odwiedzin;
  • łóżko domek z antresolą – ciekawe rozwiązanie, które skupia w sobie miejsce do spania i wypoczynku (na górze) oraz do nauki i zabawy (na dole). Pozwala na ciekawe rozwiązania aranżacyjne.

Wszystkie łóżka domki można zamawiać w wielu rozmiarach i kolorach. Materiały ich wykonania są bezpieczne dla zdrowia. Nie zapomnij o wygodnych, ergonomicznych materacach, dzięki którym możliwy będzie maksymalnie komfortowy wypoczynek.

Dlaczego warto kupić dziecku łóżko domek?

Wybór łóżek dla dzieci jest w dzisiejszych czasach bardzo zróżnicowany. Skoro meblujemy pokój dziecka, wybierając łóżka w różnych kolorach, piętrowe, z antresolą, w kształce zabawki, to można wybrać także domek. Łóżko w tym kształcie z pewnością spodoba się szczególnie młodszym dzieciom. Konstrukcja przypominająca dom. Chociaż przestrzenna i wizualnie lekka, pozwoli na oddzielenie kącika wypoczynkowego w pokoju od reszty pomieszczenia. Wtedy oddzielimy strefę wypoczynku od strefy zabawy i rozrywki, dzięki czemu łóżko będzie kojarzyć się dziecku ze spaniem.

Łóżko domek wpłynie pozytywnie na wystrój całego pokoju, dodając mu oryginalności. Dzięki uniwersalnemu materiałowi, jakim jest drewno, łóżko domek dla dziecka będzie pasować do różnych stylów wystroju: nowoczesnego, loftowego, skandynawskiego i innych. Zobacz też ofertę innych łóżek z Łóżkolandii – pojedynczych, podwójnych, piętrowych. Twoje dziecko zasługuje na to, co najlepsze!

zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk