W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Ania

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
1562,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Wygodne łóżko dla dwójki dzieci

Jeśli masz dwójkę dzieci, warto pomyśleć o łóżku piętrowym. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Główną jest sam fakt, że jeden mebel pełni rolę dwóch, dzięki czemu oszczędzasz przestrzeń. Będzie to istotne zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy powierzchni. Model Ania to także zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom oraz estetyki pomieszczeniu – a jak wiadomo piękne wnętrza przekładają się na dobre samopoczucie. Wybierając to łóżko zapewniasz swoim pociechom to, co najlepsze!

Bezpieczeństwo nie tylko podczas snu

Ania jest łóżkiem stworzonym z dużym naciskiem na bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie, zwłaszcza te młodsze, zazwyczaj się wiercą. Dlatego oba miejsca do spania otaczają barierki zapobiegające wypadnięciu podczas snu lub zabawy na łóżku. Ich szczeble są rozstawione tak, aby nie było problemów z przepływem powietrza, a właściwe dotlenienie ma kolosalne znaczenie dla jakości snu. Ponadto wszystkie narożniki zostały zaokrąglone, dzięki czemu nie ma ryzyka bolesnego uderzenia się dziecka.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Praktyczne szuflady na pościel

Dzięki wyposażeniu łóżka dla dzieci Ania w dwie szuflady zyskujesz miejsce na przechowywanie pościeli, gdy nie jest ona używana. To kolejny atut, przemawiający na jego korzyść. Ponadto szuflady te nie mają uchwytów, co ułatwia korzystanie z nich najmłodszym. Poruszają się na kółkach, a więc nie ma ryzyka zarysowania podłogi. W naszej ofercie możesz także wybrać opcję bez szuflad – wówczas pod łóżkiem pozostanie pusta przestrzeń.

Ania

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Ania
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
TAK
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk