Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Leo

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
915,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Leo – łóżko inne niż wszystkie

Lubisz sprawiać swojemu dziecku niespodzianki? Jeśli tak, łóżko Leo to okazja do tego, aby je ucieszyć, a zarazem zapewnić perfekcyjną organizację przestrzeni w pomieszczeniu. Zostało ono wykonane na kształt domku bez ścian – nad miejscem do spania wznosi się „dach”. Na tym nie koniec zaskoczeń. Wysuwane szuflady w dolnej części stanowią dodatkowy magazyn na np pościele. Całość sprawia bardzo solidne wrażenie, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Praktyczne szuflady to więcej miejsca w szafkach

Leo ma pod miejscem do spania nie tylko drugie, ale również dwie pojemne szuflady. Doskonale nadają się do przechowywania pościeli, dzięki czemu możesz odciążyć szafy oraz szafki, znajdzie się w nich również miejsce na ubrania, zabawki, maskotki czy jakiekolwiek inne rzeczy. Każda z szuflad ma kółka, dzięki czemu jej otwieranie i zamykanie nie wiąże się z rysowaniem podłogi, a ponieważ są one bezuchwytowe, nie ma ryzyka, że rączka czy gałka niespodziewanie się urwie.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Bezpieczeństwo i solidność

Łóżko Leo zostało wykonane z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego miejsce do spania chroni barierka zabezpieczająca przed wypadnięciem podczas snu. Szerokie odstępy pomiędzy jej szczeblami pozwalają na swobodny przepływ powietrza, co wpływa pozytywnie na jakość snu. Ponadto Leo nie ma żadnych ostrych krawędzi ani wystających elementów, o które dziecko mogłoby się uderzyć. Całość wykonana została z litego drewna sosnowego. Wszystkie te cechy czynią z łóżka interesującą alternatywę dla standardowych modeli.

Leo

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Leo
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk