Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0
Luna

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

989,00 zł
Borys

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1037,00 zł
Hermes

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1066,00 zł
Amelia

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1112,00 zł
Everest

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1204,00 zł
Kelvin

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1442,00 zł
Bartek

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1154,00 zł
Feliks

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1478,00 zł
Kajetan

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1349,00 zł
Mia

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1404,00 zł
Karolina

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1487,00 zł
Diego

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1349,00 zł

Łóżka 90 x 190

Jakie łóżko wybrać dla starszego dziecka, żeby jego sen był komfortowy i niczym nieprzerywany? Rola snu w życiu dzieci jest bardzo ważna i to na każdym etapie rozwoju. Również w wieku szkolnym należy zadbać o higienę snu, dlatego warto też rozejrzeć się za większym i szerszym łóżkiem. Łóżko 90x190 to dobry pomysł dla dziecka, które zaczyna naukę, jak i dla nastolatka.

Wygoda jest bardzo ważna, ale oprócz niej nasze łóżka mają mnóstwo innych zalet. Jakich? Przekonaj się!

Łóżko dziecięce 190 x 90 – zapewnij dziecku spokojny sen!

O tym, jak ważny jest sen w wieku wzrastania i dojrzewania, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Oczywiście nocny wypoczynek jest ważny w każdym wieku, ale akurat w tych szczególnych latach, gdy w organizmie zachodzi wiele ważnych procesów, a cały dzień jest wypełniony obowiązkami, nauką, hobby, spotkaniami z rówieśnikami i wieloma innymi czynnikami, zdrowy i mocny sen jest podstawą do regeneracji całego ciała. A dobry sen nie jest możliwy bez odpowiedniego miejsca do spania.

Łóżko 190x90 może okazać się idealnym meblem do pokoju Twojego dziecka. Jest na tyle duże, że wystarczy na dobrych parę lat, a do tego na tyle szerokie, by można było komfortowo się w nim wyspać. Zaciszny pokój, idealne łóżko dziecięce 190x90 i dobrany do potrzeb dziecka i wymiarów łóżka materac to bardzo ważne rzeczy. O czym należy pamiętać, wybierając łóżko do pokoju dziecięcego?

  • Wygoda – rekomendujemy łóżko dziecięce 90x190 dla starszych dzieci, ponieważ lepiej kupić większe łóżko i mieć je przez kilka lat niż często zmieniać. Umeblowanie pokoju dziecięcego to ważna rzecz dla Twojego dziecka, pozwól mu mieć na nie wpływ. Łóżko 90x190 jest na tyle szerokie, że można się w nim wygodnie wyspać. Nawet dzieci, które lubią się wiercić w nocy, nie powinny narzekać.
  • Bezpieczeństwo – dbamy o to, żeby w ofercie znajdowały się łóżka, które są bezpieczne w użytkowaniu. Wprawdzie dzieci w szkolnym wieku to już nie maluchy, ale bezpieczeństwo jest ważne, szczególnie w przypadku łóżek piętrowych i na antresolach. Zabezpieczające barierki chronią przed upadkiem, który może zdarzyć się każdemu, również umiejscowienie drabinek i ich budowa ma na celu zminimalizowanie jakichkolwiek wypadków.
  • Zdrowie – materiały, z których wykonane jest każde łóżko 190x90, są nieszkodliwe dla zdrowia. Łóżka wykonano z litego drewna sosnowego, które jest bardzo odporne na pęknięcia i złamania oraz wstrząsy. Jednocześnie drewno sosnowe jest na tyle giętkie i plastyczne, że można stworzyć z niego wspaniałe modele łóżek. Lakiery używane do malowania ram łóżka są bezwonne.
  • Praktyczność – łóżko 90x190 to mebel nie tylko wygodny, ale i praktyczny. Barierki są zdejmowane, więc w późniejszych latach użytkowania można je ściągnąć, drabinki zaś umiejscowić po odpowiedniej stronie, a pojemne szuflady na pościel rozwiążą problem porządku w pokoju dziecięcym i młodzieżowym w ciągu dnia.
  • Estetyka – każde łóżko dziecięce 190x90 charakteryzuje się niepowtarzalnym designem, jest oryginalne i pasuje do wielu aranżacji. Łatwo znaleźć u nas łóżka idealne do sypialni minimalistycznych, nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych i wielu innych stylów wystroju.

Łóżko dla dziecka 90 x 190 – postaw na wygodę i oryginalny styl

Jak już wspomnieliśmy, wygoda to podstawa, jeśli chodzi o komfortowy sen dziecka. Oczywiście na idealny wypoczynek składa się wiele rzeczy, takich jak: subtelne oświetlenie pokoju w godzinach wieczornych, zadbanie odpowiednią temperaturę, cisza. Jednak wygodne łóżko 90x190 to ważny punkt do odhaczenia na liście rzeczy potrzebnych do spokojnego snu. A tam, gdzie łóżko, tam też materac, który musi być idealnie dopasowany do rozmiarów łóżka i potrzeb dziecka.

W wieku od lat mniej więcej 7-8 do kilkunastu ciało zmienia się i dlatego przyda się materac o różnych stopniach twardości. Dwustronne materace są bardzo dobrym pomysłem, ponieważ oferują podparcie, jakiego potrzebuje dziecko. Warto zwrócić uwagę na to, czy materac jest wykonany z materiałów, które nie alergizują i czy ma pokrowiec, który można zdjąć i przeprać, aby jego powierzchnia zawsze była czysta.

Dobierz łóżko 190x90 do pokoju według gustu i potrzeb dziecka! Duży wybór ciekawych modeli z Łóżkolandii daje wiele możliwości aranżacyjnych. Znajdzie się coś dla miłośników nowoczesności i minimalizmu, ozdób, oryginalnych kształtów. Gusta dzieci są bardzo zróżnicowane, jedno będzie wolało łóżko klasyczne o prostej ramie, a inne będzie chciało mieć w pokoju łóżko na antresoli. Każde rozwiązanie może być ciekawe, tym bardziej, że jest wiele opcji kolorystycznych – od naturalnych odcieni drewna po czerń czy róż.

Wybierając łóżko dziecięce 90x190, wybierasz ważny element wyposażenia pokoju dziecięcego, który musi pasować do reszty mebli i stylu, w jakim urządzono pokój. Warto postawić na dodatki, które zawsze podkręcają aranżację. W przypadku łóżek mogą to być kolorowe poduszki, koce, narzuty, a nawet maskotki. Rodzeństwa dzielące jeden pokój z pewnością będą zadowolone z łóżka piętrowego, dzięki któremu będzie więcej miejsca na wstawienie innych mebli.

 

 

dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk