Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0
Luna

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

869,00 zł
Borys

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

935,00 zł
Hermes

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

965,00 zł
Amelia

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1012,00 zł
Everest

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1106,00 zł
Kelvin

Łóżka antresole, łóżka na antresoli

1348,00 zł
Bartek

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1055,00 zł
Feliks

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1385,00 zł
Kajetan

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1252,00 zł
Mia

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1310,00 zł
Karolina

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1394,00 zł
Diego

Łóżka piętrowe 2-osobowe

1253,00 zł

Łóżka 80 x 160

Łóżko dziecięce 160x80 to propozycja dla maluchów od wieku około 3 lat do mniej więcej 10 roku życia. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak szybko rośnie i rozwija się dziecko, ponieważ to jest indywidualna kwestia, jednak ten przedział wiekowy jest uznawany za najbardziej optymalny w przypadku łóżka w rozmiarze 160x80 cm.

Jak dobrać łóżko, żeby dziecku spało się bezpiecznie? Na co zwracać uwagę?

Łóżko dla dziecka 160x 80 – jak wybrać idealne do pokoju dziecięcego?

Ponieważ łóżko 160x80 jest przeznaczone dla dzieci w zróżnicowanym wieku, może mieć bardzo różny design i sposoby zabezpieczania podczas nocnego wypoczynku. Inne wymagania ma przecież 3-latek, który jest ruchliwy i ciekawy świata, ale wciąż jeszcze na tyle nieporadny, że może się przewrócić czy uderzyć o krawędź mebla podczas szalonych zabaw, a inne dziecko około 8-9 letnie, które może i jest bardziej rozważne, ale za to może częściej budzić się w nocy, wstawać do łazienki itp.

Starsze dziecko, które wstaje do szkoły, ma więcej obowiązków i często wierci się w nocy bardziej, niż o wiele młodszy maluch, może wymagać innego materaca oraz łóżka, dającego więcej przestrzeni na inne meble. Dlatego w ofercie Łóżkolandii każde łóżko dla dziecka 160x80 jest inne. Wybór obejmuje modele od tradycyjnych, zabezpieczanych barierkami, przez piętrowe dla rodzeństwa, po antresole dla prawdziwych indywidualistów i łóżka, wzorowane na tych dorosłych.

Jakie łóżko dziecięce 80x160 będzie idealne dla Twojego dziecka?

Dla młodszych dzieci, przedszkolaków w wieku 3-4 lata, najbardziej istotne jest bezpieczeństwo, dlatego warto postawić na barierki, które zabezpieczają przed upadkiem podczas wypoczynku. Młodsze dzieci uwielbiają nieskrępowaną zabawę, podczas której jest dużo krzyku, pisku, śmiechu i biegania. Szczególnie podczas tego ostatniego nietrudno o nieprzewidziane wypadki, dziecko może się przewrócić, wpaść na mebel i uraz gotowy.

Dlatego łóżko dla dziecka 80x160 oprócz barierek powinno mieć bezpiecznie zaokrąglone krawędzie. Nasze łóżka spełniają ten warunek. Łagodnie zaokrąglone krawędzie mebli są o wiele bezpieczniejsze dla malucha. Atrakcyjny wygląd mebla to również ważna rzecz. Wiele dzieci będzie zachwyconych, jeśli w ich pokoju znajdzie się łóżko-domek. Przestrzenna konstrukcja o takim kształcie to świetne miejsce na spanie i zabawę!

Starszym dzieciom spodobają się z pewnością drewniane łóżka piętrowe. Zróżnicowany design pozwoli dobrać coś odpowiedniego do każdej aranżacji. Takie rozwiązanie doceni zgrane rodzeństwo, które współdzieli dziecięcy pokój. Dzieci o zbliżonym wieku, bliźniaki (czy nawet trojaczki – w ofercie znajdują się łóżka potrójne) na pewno ucieszą się ze stylowego piętrowego łóżka, na którym każde znajdzie trochę indywidualnej przestrzeni.

Ciekawym pomysłem może być również łóżko dziecięce 160x80-antresola. Nie tylko jest to oryginalne rozwiązanie aranżacyjne, które uatrakcyjni nawet najzwyklejszy pokój, ale ma wiele innych zalet. Jakich? Pozwala na zaoszczędzenie przetsrzeni. Pod powierzchnią do spania jest dużo miejsca, które można wykorzystać jako kącik na zabawki, książki, biurko lub kolorowy stolik z krzesłem.

Pamiętaj o dopasowaniu materaca. Nie tylko jego wielkość musi być optymalna, ale także materiały, z których jest wykonany i stopień twardości. Z wiekiem zmieniają się potrzeby, a warto od najmłodszych lat dbać o zdrowie.

Łóżko dziecięce 80 x 160 – zróżnicowany design i kolorystyka

Co sprawia, że łóżka z Łóżkolandii producenta PaDrew są tak chętnie wybierane do pokoi dziecięcych? Każde łóżeczko dziecięce 80x160 ma interesujący i oryginalny design, a także kolory, które wspaniale wpisują się w klimat dziecięcych pokoi. Jakie są najważniejsze zalety naszych łóżek?

  • Kolory do wyboru – każde łóżko 160x80 może być jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Możliwość wyboru barwy, umiejscowienia drabinki, barierek oraz szuflad na pościel sprawia, że każde łóżko może wyglądać inaczej. Odcienie drewna, biel, róż czy nawet czerń podkreślą dodatkowo aranżację.
  • Ciekawy design – modele łóżek są zróżnicowane. Wybór obejmuje propozycje od minimalistycznych po bardzo ozdobne, dlatego każde dziecko może wybrać to, co naprawdę mu się podoba.
  • Łóżka są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Konstrukcje powstają z litego drewna sosnowego, będącego niezwykle wytrzymałym materiałem. Meble malujemy bezwonnym lakierem, który nie jest szkodliwy dla zdrowia.
  • Materace do łóżek również są wykonane z bezpiecznych surowców, zapewniają wentylację i zapobiegają namnażaniu się alergenów. Mają różne stopnie twardości, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiedni do wieku i potrzeb.
  • Praktyczne szuflady, jakie może mieć większość modeli, rozwiązują problem pościeli w ciągu dnia. Łatwiej zachować porządek, gdy dziecko jest w przedszkolu lub szkole.

Wykonane z najlepszych materiałów łóżko dziecięce 80x160, o starannie przemyślanym, modnym designie, pięknie prezentuje się w każdym dziecięcym pokoju, zarówno takim w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Postaw na łóżka z Łóżkolandii!

dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk