Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Kelvin

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
1368,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Łóżko, które nie zabiera miejsca

Czy da się pogodzić ze sobą miejsce do nauki i spania? Kelvin udowadnia, że jak najbardziej. Ta pomysłowa konstrukcja wznosi łóżko tak nad poziom podłogi, pozostawiając pod nim wystarczająco dużo miejsca nie tylko na postawienie biurka, ale także swobodne zasiadanie przy nim. Oczywiście równie dobrze może stanąć tam inny mebel, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb dziecka. W każdej sytuacji jedno pozostaje niezmienne – Kelvin to bezpieczne rozwiązanie, które pomaga w zaoszczędzeniu przestrzeni użytkowej.

Wykonanie z uwzględnionym bezpieczeństwem

Tworząc łóżko Kelvin wzięto pod uwagę zabezpieczenie dziecka przed nieszczęśliwymi wypadkami. Dlatego miejsce do spania otacza barierka zapobiegająca wypadnięciu podczas snu lub aktywności na łóżku. Ponadto w całej konstrukcji wszystkie rogi są zaokrąglone, nie ma tu także odstających elementów. Prowadząca na miejsce spoczynku drabinka jest stabilna i szeroka, co ułatwia jej używanie. Jeśli nie chcesz niepokoić się o wypoczynek dziecka, Kelvin pozwala Ci uniknąć niepotrzebnego stresu.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Materiały odporne na eksploatację

Łóżko Kelvin wykonano z drewna sosnowego. Ten materiał cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także oddziaływanie temperatur, wilgoci itp. Dzięki temu przez długie lata będzie utrzymywać się w doskonałym stanie. Podczas zamawiania możesz wybrać kolor lakieru, co pozwala na dobranie barwy najlepiej pasującej do aranżacji pomieszczenia. Wszystkie używane przez nas farby są bezpieczne dla organizmu ludzkiego oraz w pełni ekologiczne.

Kelvin

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Kelvin
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk