W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Atlanta

Wymiary wewnętrzne (cm) 80/120x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
1658,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Praktyczne i estetyczne łóżko dla dzieci

Atlanta to łóżko zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać dzieciom maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo. Dolna część przeznaczona jest dla dwojga, podczas gdy górna – dla jednej osoby. Wokół górnej biegnie barierka, która zapobiega ryzyku wypadnięcia dziecka, dolna ma ją z trzech stron. Na górę prowadzi skośna drabina o dużych szczeblach, co ułatwia wychodzenie. Konstrukcja została stworzona w taki sposób, aby w każdym miejscu swobodnie przepływało powietrze, co wpływa pozytywnie na jakość snu.

Bezpieczeństwo w każdym elemencie

Łóżko dziecięce Atlanta zostało pomyślane jako mebel w pełni bezpieczny dla dzieci. Dlatego nie ma tu żadnych ostrych krawędzi ani wystających elementów, zaś wszystkie rogi zostały zaokrąglone. W ten sposób eliminuje się ryzyko przykrych, bolesnych wypadków. Sama drabinka ma niezwykle stabilne mocowanie, a podczas montażu można umieścić ja zarówno po prawej, jak i lewej stronie. Zarówno materiały wykonania łóżka, jak i lakier użyty do nadania mu barwy są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Praktyczne szuflady to lepsza organizacja przestrzeni

Łóżko, w którym zmieści się aż troje dzieci, pozwala na zaoszczędzenie miejsca, które trzeba byłoby poświęcić na dwa lub nawet trzy łóżka. A dodatkową zaletą się dwie bardzo pojemne szuflady umieszczone w jego dolnej części. Bez problemu można chować w nich pościel za dnia, mogą również posłużyć do przechowywania innych rzeczy, ubrań, zabawek itp. Jeśli takie dodatki nie są potrzebne, można zamówi Atlantę bez szuflad, z wolną przestrzenią pod łóżkiem.

Atlanta

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Atlanta
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
NIE
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+11 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk