W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

William

Wymiary wewnętrzne (cm) 80/120x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
1795,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Piękne łóżko piętrowe w stylu klasycznym

Cenisz sobie estetykę i chcesz przyzwyczajać do niej dzieci już od najmłodszych lat? Z pewnością pomoże w tym łóżko William. Zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o tym, aby umożliwić wygodny wypoczynek trojgu dzieci, ale również w celu upiększenia pomieszczenia. Dolna część to miejsce na odpoczynek dla dwojga, górna przeznaczona jest dla jednej osoby. Dzięki temu rozwiązaniu nie są potrzebne osobne miejsca do spania – co pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni w pomieszczeniu.

Bezpieczeństwo gwarantowane

Wszystkie części narożne oraz brzegi są zaokrąglone, co eliminuje ryzyko nieszczęśliwych wypadków oraz sprawia, że William nabiera estetyki. Drabinka prowadząca na górną część znajduje się z boku. Jej szerokie szczeble pozwalają na wygodne wchodzenie i schodzenie. Górną część otacza bariera, która eliminuje ryzyko wypadnięcia dziecka. Nie ogranicza zarazem dopływu powietrza, zapewniając dobrą jakość snu. Cała konstrukcja powstała z myślą o bezpieczeństwie dzieci, a solidne spasowania poszczególnych elementów gwarantuje pełną stabilność mebla.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Szuflady – praktyczny dodatek

Dolna część łóżka William ma dwie pojemne szuflady. Idealnie nadają się do tego, aby za dnia trzymać w nich pościel. Równie dobrze mogą posłużyć jednak i do innych celów, np. przechowywania ubrań czy zabawek. Nie mają uchwytów, a ponieważ są wyposażone w kółka, podczas otwierania i zamykania nie rysują podłogi. Pozwolą na odciążenie szafek i szaf, jednak jeśli ich nie potrzebujesz, możesz zamówić wersję bez nich, zyskując wolną przestrzeń pod łóżkiem.

William

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
William
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór w konfiguratorze)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
NIE
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+11 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4 x 6,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk