W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Winter

Wymiary wewnętrzne (cm) 80/120x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
1760,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Oszczędność miejsca i estetyka

Winter to łóżko stworzone z myślą o zapewnieniu wygodnego i bezpiecznego miejsca wypoczynku trójce dzieci. W jego dolnej części znajduje się miejsce dla dwojga, górna część przeznaczona jest dla jednego. Cała bryła utrzymana została w stylu klasycznym, który cechuje się nienachalną elegancją. Drabinka prowadząca na górę została umieszczona z boku i umożliwia wchodzenie oraz schodzenie bez przeszkadzania dzieciom śpiącym na dole. Winter eliminuje konieczność zakupu osobnego łóżka dla każdego dziecka.

Łóżko praktyczne i bezpieczne

Łóżko Winter łączy w sobie cechy praktyczne z bezpieczeństwem. Dlatego wszystkie narożniki w konstrukcji zostały zaokrąglone, nie ma tu także żadnych odstających elementów, o które dziecko mogłoby się przypadkowo uderzyć. W górnej części biegnie barierka, zabezpieczająca przed wypadnięciem. Dolna ma konstrukcję otwartą z ramą w części przeznaczonej na poduszki – co zapobiega ich spadaniu na podłogę. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom nie musisz martwić się o bezpieczeństwo dzieci w nocy.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Przydatne szuflady bezuchwytowe

Winter nie tylko oszczędza miejsce pod względem ilości łóżek do spania, ale również pomoże w uporządkowaniu przestrzeni. Dwie pojemne szuflady w jego dolnej części to doskonałe miejsce na przechowywanie pościeli. Mogą także służyć za schowek na inne rzeczy, zabawki, książki itp. Dostępna jest także opcja bez szuflad, pozostawiająca wolną przestrzeń pod łóżkiem. Niezależnie od tego, czy zamawiasz model z szufladami, czy bez nich, podczas składania zamówienia możesz wybrać kolor mebla, dostosowując go do aranżacji pokoju dzieci.

Winter

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Winter
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór w konfiguratorze)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
NIE
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+11 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4 x 6,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk