W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Piankowy Standard

Wymiary wewnętrzne (cm) 70x140
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
209,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Dopasowanie do ciała

Materiały piankowe charakteryzują się możliwością optymalnego dopasowania do ciała. Dzięki zapewnieniu równomiernego rozłożenia ciężaru pomagają w zmniejszeniu napięcia mięśniowego, co wpływa bardzo pozytywnie na komfort wypoczynku oraz pomaga w uzyskaniu lepszej jakości snu. Stanowią dzięki temu doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Ponadto pianka przepuszcza powietrze, zapewniając prawidłową wentylację ciała, co doceni się zwłaszcza podczas upalnych dni.

Materac wygodny z każdej strony

Twardość materaca jest z każdej strony taka sama, dlatego niezależnie od tego, na której będzie się spać, zawsze zapewnia identyczną wygodę. Twardość jest określona jako H2, co oznacza średnią miękkość oraz przeznaczenie dla osób ważących do 80-85 kg. Zarazem pianka taka jest bardzo lekka, co pozwala wygodnie obrócić materac na drugą stronę lub też przenosić go. Pianka znajduje się w zamykanym na suwak pokrowcu, gwarantując perfekcyjną ochronę przez zabrudzeniami.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Dostępność w różnych wymiarach

Dzieci rosną, a co za tym idzie – wymagają coraz większych materaców. Nie będzie to problemem, ponieważ w naszej ofercie przygotowaliśmy wiele wariantów materaców piankowych, zaczynając od 70x140 cm, doskonale nadających się dla mniejszych dzieci, kończąc na 140x200 cm, co jest rozmiarem odpowiadającym przeciętnej osobie dorosłej. Można także dobrać właściwy rozmiarowo materac do wielkości łóżka. Niezależnie od gabarytów, w każdej opcji cena jest zawsze bardzo atrakcyjna.

Piankowy Standard
PARAMETRY TECHNICZNE
Piankowy Standard
Twardość 1 strony:
H2 - średnio-miękki
Twardość 2 strony:
H2 - średnio-miękki
Wysokość materaca:
10 cm
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk