Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Amelia

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x190
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
1032,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Łóżko, która nie zabiera przestrzeni pokoju

Czy wstawienie łóżka w pokoju dziecięcym musi się wiązać z ograniczeniem przestrzeni? Nasza propozycja o miłym imieniu Amelia pokazuje, że nie trzeba żadnych wyrzeczeń, aby zapewnić dziecku wygodne i bezpieczne miejsce do spania, a zarazem nie ograniczać jego przestrzeni życiowej. Miejsce do spania umieszczone jest na antresoli, która stoi na stabilnej podstawie. W ten sposób powstaje pod nią zadaszone miejsce, gdzie można rozstawić zabawki, postawić biurko do nauki czy inne sprzęty.

Estetycznych design, solidne wykonanie

Amelia została wykonana w stylu łączącym w sobie klasykę z nowoczesnością, dlatego pasuje do większości wystrojów. Podczas zamawiania możesz wybrać kolorystykę mebla, co pozwala na optymalne dopasowanie barwy do istniejącej aranżacji. Jest on wykonany z solidnego drewna sosnowego, dzięki czemu cechuje go wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, pleśnie, wilgoć oraz inne czynniki zewnętrzne.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Bezpieczny sen i użytkowanie łóżka

Bezpieczeństwo dziecka podczas snu stanowi priorytet, dlatego łóżko otacza solidna barierka, która stanowi zabezpieczenie przed jego wypadnięciem podczas snu lub w trakcie zabawy. Jej szczebelki pozostawiają przestrzeń wystarczającą do swobodnego przepływu powietrza, co wpływa pozytywnie na komfort snu. Ponadto wszystkie narożniki zostały zaokrąglone, a drabinka jest wyposażona w szerokie szczeble, co ułatwia jej wykorzystywanie każdego dnia. Możesz mieć pewność, że z Amelią nic złego się nie stanie!

Amelia

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Amelia
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk