Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Hermes

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x190
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
986,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Praktyczne łóżko do pokoju dziecięcego

Hermes to łóżko na antresoli. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o różnych wielkościach. Pozwalając na zapewnienie dziecku miejsca do spania, a zarazem pozwalając na stworzenie kącika do zabaw lub nauki. Miejsce do spania, do którego wchodzi się po drabince, zostało umieszczone na takiej wysokości, że pod spodem możesz swobodnie postawić biurko, szafkę czy też krzesło – wszystko zależy od potrzeb dziecka. Zyskujesz dzięki temu zarówno łóżko, jak i przestrzeń do zagospodarowania.

Sen bez ryzyka

Bezpieczeństwo dziecka jest dla nas priorytetem. Dlatego miejsce przeznaczone na sen otoczone jest solidną barierką – zapobiegnie ona przypadkowemu wypadnięciu w trakcie snu lub podczas innych aktywności na łóżku. Szeroka drabinka ułatwia wchodzenie i wychodzenie na górę. Cała konstrukcja ma wszystkie rogi zaokrąglone, a brak wystających elementów jeszcze bardziej podnosi bezpieczeństwo użytkowania łóżka Hermes. Możesz mieć pewność, że dziecku nic złego nie grozi i samemu spać spokojnie.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Idealne połączenie funkcjonalności i estetyki

Hermes został wykonany w modnym stylu, będącym kompromisem pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Estetyczny wygląd to nie wszystko – możesz także wybrać samodzielnie kolor. Pozwala to dopasować barwę łóżka do aranżacji pomieszczenia. Jest ono wykonane z drewna sosnowego, co daje mu dużą odporność na uszkodzenia oraz oddziaływanie rozmaitych czynników zewnętrznych. Dzięki tym cechom stanowi inwestycję w wiele lat bezpiecznego wypoczynku Twojego dziecka!

Hermes

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Hermes
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk