Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Luna

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x190
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
909,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Przestrzeń do spania i zabawy w jednym miejscu

Łóżko Luna, którego powierzchnia spania mieści się na antresoli, to jeden z ciekawszych modeli, mających szansę skraść dzieciom serca. Jest bardzo oryginalne, chociaż nie przesadnie ozdobne – to propozycja idealna zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zasłonka znajdująca się pod antresolą osłania miejsce pod łóżkiem. Miejsce to można z powodzeniem wykorzystać do stworzenia domowego mini placu zabaw, pełnego zabawek, gier, a przede wszystkim przestrzeni, w której można się skryć.

Nowoczesny design do każdej aranżacji

Łóżko Luna urzeka prostym, a jednocześnie intrygującym designem. Barierki znajdujące się na górze - nie ograniczają widoczności i nie sprawiają wrażenia przytłoczenia zabudowaną przestrzenią. Wręcz przeciwnie, wizualnie łóżko wygląda na lekkie. Jego konstrukcja jest wykonana z litego drewna sosnowego, które słynie z solidności, odporności na wstrząsy i uderzenia, ale jest też dosyć giętkie, co pozwala uzyskać ciekawy kształt poszczególnych elementów.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Zalety łóżka na antresoli

Antresola nie jest bardzo wysoka, nadaje się więc dla mniejszych dzieci. Takie modele, jak łóżko Luna, świetnie sprawdzają się w pokoju jedynaka. Niezbyt duży metraż, jaki często ma do dyspozycji dziecko, może być ograniczający, dlatego antresola jest dobrym pomysłem. Skupia w sobie dwie ważne funkcje: wypoczynek i zabawę. W miejscu za zasłonką, należącą do wyposażenia łóżka, można stworzyć wspaniały kącik do zabawy. To łóżko dla prawdziwego indywidualisty, który potrzebuje prywatności.

Luna

Charakterystyka stelaża

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Luna
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac, Szara zasłona
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk