W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Eskel

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
641,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Drewniane łóżko dziecięce Eskel

Komfortowy i spokojny sen jest bardzo ważny zarówno dla zdrowia i samopoczucia dziecka, jak i dla odpowiedniego rozwoju jego organizmu. Jednak w sklepie internetowym Łóżkolandia jesteśmy przekonani, że dziecięce łóżko może być jeszcze czymś więcej: centrum zabaw i spotkań z rodzeństwem i przyjaciółmi! Prezentujemy drewniane łóżko dziecięce Eskel, które z łatwością skonfigurujesz tak, by jak najlepiej odpowiadało potrzebom i oczekiwaniom Twojej pociechy.

Łóżko Eskel – wybór w sam raz dla Twojego dziecka

Łóżko Eskel pod każdym względem odpowiada potrzebom i wymaganiom dzieci. Stelaż został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego drewna sosnowego, które cechuje się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Drewniana konstrukcja stanowi doskonałe podparcie dla materaca. Co więcej, drewno sosnowe jest materiałem całkowicie bezpiecznym, nie wydzielającym szkodliwych substancji. Ponadto, w Łóżkolandii korzystamy wyłącznie z ekologicznych, bezpiecznych lakierów i farb – a mamy do wyboru aż dziesięć wariantów kolorystycznych!

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Drewniane łóżko Eskel – przytulnie jak w domu!

Tym, co najbardziej wyróżnia model Eskel spośród tradycyjnych łóżek, jest jego kształt, przywodzący na myśl tradycyjny domek. Prosta, a zarazem wszechstronna konstrukcja, pozwala wykorzystać łóżko jako miejsce zabaw oraz udekorować je, wieszając na górnych belkach zabawki, ozdoby czy lampki dekoracyjne. Dodatkową zaletą łóżka Eskel jest możliwość wyboru jednego spośród wielu wariantów rozmiarowych – dzięki temu z łatwością stworzysz łóżko, w którym Twojemu urwisowi będzie zarówno wygodnie, jak i przytulnie.

Eskel

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Eskel
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk