Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Sylwek

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Barierka zdejmowana
823,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Łóżko dziecięce Sylwek

Jak zapewnić swojemu dziecku zdrowy i wygodny sen, a jednocześnie sprawić, by jego łóżko było czymś więcej, niż tylko posłaniem? Odpowiadamy: wybierając proponowane przez nas drewniane łóżko jednoosobowe Sylwek! Ten wyjątkowy, wykonany z wysokojakościowego drewna sosnowego model, zachwyca konstrukcją inspirowaną tradycyjnymi domkami z dachem dwuspadowym. Tym samym łóżko doskonale nada się nie tylko do spania, ale też do spędzania czasu z rodzeństwem lub przyjaciółmi i wspólnej zabawy.

Łóżko drewniane Sylwek – przytulnie jak we własnym domu

Każde dziecko w swoim łóżku powinno czuć się bezpiecznie i komfortowo – dokładnie tak, jak w swoim domu. Już sam kształt modelu Sylwek powoduje, że sprawia on wrażenie bardziej przytulnego, niż tradycyjne łóżko. I w przeciwieństwie do klasycznych modeli, Sylwek doskonale nadaje się nie tylko do spania, ale też do zabawy! Boczne barierki pozwalają wyłożyć łóżko poduszkami oraz pluszakamia, a drewniany „dach” umożliwia zawieszenie nad głową pociechy ozdób, lampek, zabawek czy łóżkowych kotar.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Łóżko drewniane Sylwek – najlepszy wybór dla Twojego dziecka

Oczywiście doskonale pamiętamy o tym, że łóżko nade wszystko musi gwarantować zdrowy, spokojny i wygodny sen. Dlatego zadbaliśmy o to, by konstrukcja i stelaż Sylwka były wykonane z wytrzymałego, sosnowego drewna, zapewniającego odpowiednią stabilność i podparcie dla materaca. Oferujemy też szerokie możliwości wyboru rozmiaru łóżka – dzięki temu z łatwością skonfigurujesz model tak, by idealnie pasował do Twojego dziecka.

Sylwek

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Sylwek
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk