W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Diego

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
1273,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Wygodne łóżko dla dwójki dzieci

Jeśli możesz zamiast dwóch łóżek w pokoju dzieci mieć jedno, które pomieści oboje, zyskujesz sporo przestrzeni, którą możesz zagospodarować w dowolny sposób. Taką możliwość daje łóżko piętrowe Diego. Ma ono klasyczną konstrukcję, czyli jedno miejsce do spania umieszczone jest nad drugim, zaś na górne prowadzi stabilna drabinka o szerokich szczeblach. Konstrukcja została utrzymana w stylu nowoczesnym dzięki czemu doskonale wpasuje się w aranżację większości pokojów dziecięcych.

Bezpieczeństwo to priorytet

Dzieci, zwłaszcza te młodsze, są niezwykle ruchliwe, dlatego czasem nietrudno o wypadek. Mając to na uwadze, stworzyliśmy Diego z myślą o pełnym bezpieczeństwie. Oba poziomy otacza barierka, która zapobiegnie wypadnięciu dziecka przez sen lub podczas aktywności. Jej szczebelki są na tyle szerokie, że nie zakłócają przepływu powietrza – co gwarantuje dobrą jakość snu. Wszystkie narożniki i krawędzie są zaokrąglone, nie ma tu również żadnych odstających elementów, o które dziecko mogłoby się uderzyć.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Solidność w połączeniu z funkcjonalnością

Łóżko piętrowe Diego zostało wykonane z drewna sosnowego. To materiał niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników zewnętrznych, dzięki czemu meble jest inwestycją na lata wygodnego użytkowania. A jego funkcjonalność zwiększają dwie szuflady w dolnej części. Doskonale nadają się do przechowywania różnych ubrań, pościeli, zabawek i innych rzeczy. Możesz także wybrać wersję bez szuflad, gdzie pozostaje pod łóżkiem wolna przestrzeń.

Diego

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Diego
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
TAK
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk