Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Feliks

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
1405,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Funkcjonalność połączona z estetyką

Feliks to przeznaczone dla dwojga dzieci łóżko piętrowe. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać im maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo. Dlatego oba miejsca do spania otoczone są przez barierki, które nie dopuszczają do wypadnięcia dziecka. Zarazem przerwy pomiędzy ich szczeblami są na tyle szerokie, że bez problemu przepuszczają powietrze. To zaś przekłada się na dobry komfort snu i wypoczynku. Estetyczna konstrukcja sprawia, że każde dziecko będzie czuło się w nim w pełni komfortowo.

Łóżko w pełni bezpieczne

Barierki to nie jedyne rozwiązanie zapewniające dziecku pełne bezpieczeństwo w łóżku Feliks. Kolejnym jest sam design poszczególnych jego elementów. Wszystkie rogi mają zaokrąglony kształt, brak również wystających elementów, o które dziecko mogło by się uderzyć. Drabinka prowadząca na górę została wyposażona w szerokie szczebelki. Ułatwia to dzieciom stabilne kładzenie stóp podczas wchodzenia oraz schodzenia. Konstrukcja została stworzona w taki sposób, aby w każdym miejscu zapewniony był swobodny przepływ powietrza.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Praktyczne szuflady dla lepszego porządku

Feliks to nie tylko miejsce do spania, ale również przechowywania rzeczy. Dwie szuflady umieszczone w dolnej części łóżka doskonale nadają się na ukrycie pościeli za dnia. Są one na tyle pojemne, że bez problemu przechowasz tam również inne rzeczy. Takie rozwiązanie odciąży szafy i szafki stojące w pokoju dzieci – zyskasz dzięki nim dodatkową przestrzeń, która nie zajmuje miejsca. Jeśli jednak na brak miejsca nie narzekasz, możesz zdecydować się na wersję bez szuflad.

Feliks

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Feliks
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
TAK
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk