W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Kajetan

Wymiary wewnętrzne (cm) 70x140
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
1232,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Łóżko oferujące pełne bezpieczeństwo i funkcjonalność

Kajetan to łóżko piętrowe, co stanowi doskonałe rozwiązanie przy dwójce dzieci. Nie musisz dzięki niemu kupować dwóch osobnych łóżek i zajmować dużej przestrzeni w pokoju. Solidna konstrukcja oraz bezpieczne rozwiązania pozwalają obojgu spać spokojnie. Podczas zamawiania możesz wybrać jego kolor, co pozwoli na dopasowanie mebla do aranżacji. Ale oprócz estetyki Kajetan to także szereg funkcjonalności, które sprawiają, że jest czymś więcej, niż tylko miejscem do spania.

Praktyczne szuflady nie tylko na pościel

W dolnej części łóżka znajdują się dwie szuflady na kółkach. Stanowią doskonałe miejsce do przechowywania pościeli, a ich pojemność jest na tyle duża, że można przetrzymywać tam także inne rzeczy, np. ubrania czy zabawki. Dzięki temu możesz potraktować łóżko jako dodatkową szafę. Drabinka, która prowadzi do górnego spania, może być umieszczona z prawej lub lewej strony – co pozwala na dostosować jej położenie do preferencji dzieci. W obu przypadkach lokalizacja jest taka, że nie przeszkadza się dziecku śpiącemu poniżej.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Bezpieczeństwo na pierwszym planie

Gdy dzieci są bezpieczne, również rodzice śpią spokojnie. Dlatego zarówno górne, jak i dolne miejsce do spania otaczają barierki zapobiegające wypadnięciu dziecka w czasie snu lub podczas zabaw na łóżku. Drabinka ma szerokie szczebelki, co powinno zapobiegać ryzyku pośliźnięcia się podczas wchodzenia lub schodzenia dziecka. Wszystkie rogi w konstrukcji łóżka są zaokrąglone, nie ma w niej również żadnych wystających elementów, co zapobiega bolesnemu uderzeniu się przez sen lub podczas korzystania z łóżka.

Kajetan

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Kajetan
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
TAK
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk