W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Lemon

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
1435,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Bezpieczne łóżko piętrowe dla dwojga

Lemon to piętrowe łóżko dziecięce. Rodzeństwo już nie musi spać na osobnych, które zabierają dużo miejsca w pokoju. Jeden mebel da obojgu wygodne i – co równie ważne – bezpieczne miejsca na sen oraz wypoczynek. Górne spanie chronione jest przez barierki, co zapobiega wypadnięciu dziecka, a dolne jest niemal przy samej podłodze, dzięki czemu ewentualny upadek nie będzie bolesny. Na górną część prowadzi stabilna drabinka o szerokich szczeblach, co redukuje ryzyko nietrafienia nóżką.

Łóżko dopasowane do dzieci i pokoju

Zamawiając łóżko piętrowe Lemon możesz wybrać jego barwę oraz rozmiary. Dzięki temu masz szansę optymalnie dopasować szerokość i długość miejsca na materace w sposób, który najbardziej odpowiada wzrostowi dzieci – miej przy tym na uwadze, że rosną, dlatego wybierz długość większą o co najmniej kilkanaście centymetrów większą niż wzrost najwyższego dziecka. A opcja wybrania koloru to dopasowanie barwy mebla do aranżacji pokoju – dzięki czemu doskonale się z nim skomponuje.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Solidne materiały wykonania

Lemon to łóżko, do wykonania konstrukcji którego użyte zostało lite drewno sosnowe. To bardzo mocny materiał, który cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ wysokich i niskich temperatur, wilgoci, pleśni czy grzybów. Dodając do tego nieszkodliwe dla zdrowia lakiery i farby, które pokrywają wszystkie elementy mebla, otrzymujesz łóżko, które będzie towarzyszyć Twoim dzieciom przez lata. W tym okresie możesz spać spokojnie wiedząc, że są one bezpieczne w swoim łóżku.

Lemon

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Lemon
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
TAK
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk