Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Mia

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
1304,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Zapewnij dzieciom bezpieczny, wygodny sen

Mia to niezwykle estetyczne, piętrowe łóżko utrzymane w stylu klasycznym. Oba miejsca do spania – na górze i dole - mają barierkę z wyznaczonym miejscem do wchodzenia. Dzięki szerokim otworom pomiędzy słupkami barierek zapewniona jest prawidłowa wentylacja, co przekłada się na zapewnienie dobrej jakości snu. Łóżko pozbawione jest ostrych krawędzi, dzięki czemu eliminuje się ryzyko nieszczęśliwych wypadków. Drabinka o szerokich szczeblach pozwala na swobodne wchodzenie i wychodzenie na górne spanie.

Nie tylko sen, ale i porządek

Łóżko piętrowe Mia pomoże w zagospodarowaniu przestrzeni. W tym celu zostały umieszczone w dolnej części łóżka dwie pojemne szuflady. Za dnia doskonale nadają się do przechowywania pościeli, pomieszczą oprócz nich także koce, ubranka czy zabawki. Wyposażono je w kółka, dzięki czemu podczas otwierania i zamykanie nie zarysowują podłogi. Bezuchwytowy sposób otwierania to dodatkowe bezpieczeństwo. Możesz wybrać także opcję bez szuflad. W takiej sytuacji pod łóżkiem pozostaje wolna przestrzeń.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Materiały wykonania na lata

Konstrukcja łóżka Mia to przede wszystkim drewno sosnowe. Cechuje je wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne, a także wpływ takich czynników zewnętrznych, jak grzyby, pleśnie oraz temperatury. Szuflady wykonano z płyty meblowej oraz pilśniowej. Dzięki temu cały mebel to inwestycja na lata wydajnego użytkowania. A dodatkowa zaleta to opcja wyboru kolorystyki łóżka podczas zamawiania. Możesz dopasować barwę do aranżacji pokoju dzieci!

Mia

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Mia
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Możliwość rozdzielenia na dwa osobne łóżka:
TAK
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk