Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Alicja

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
905,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Nowoczesne, wygodne łóżko

Alicja to pojedyncze łóżko dziecięce, które wykonane zostało w styli będącym połączeniem klasyki z nowoczesnością. Obiega je rama z estetycznymi bokami, a od frontu zostawiona została wolna przestrzeń na swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżka. Zastosowanie ramy zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z łóżka, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Równocześnie jej wysokość została dostosowana tak, aby umożliwia normalną cyrkulację powietrza. Gwarantuje to polepszenie jakości snu.

Wygodna przestrzeń na pościel lub… wszystko inne

Łóżko Alicja ma w swojej dolnej części dwie szuflady. Doskonale nadają się do przechowywania pościeli w trakcie dnia, mogą również posłużyć jako schowek na zabawki, ubrania czy inne przedmioty. Doceni się to zwłaszcza w sytuacji, gdy pokój dziecka jest raczej niewielki. Taka dodatkowa przestrzeń nie zabiera miejsca, a ułatwia zachowanie porządku. Jeśli pokój dziecka jest duży lub nie potrzebujesz szuflad, możesz wybrać wersję łóżka Alicia bez nich – zyskasz dzięki temu wolną przestrzeń pod meblem.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Alicja to solidność na lata

Dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty były maksymalnie trwałe, dlatego podstawą łóżka Alicja jest drewno sosnowe, a dodatkowe elementy zostały wykonane z płyty meblowej i płyty pilśniowej. Materiały te cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ takich czynników zewnętrznych, jak wilgoć, wysokie i niskie temperatury, pleśnie itp. Pokrywający je lakier – którego kolor możesz wybrać podczas zamawiania łóżka – jest nieszkodliwy dla organizmu ludzkiego, nie wywołuje także reakcji alergicznych.

Alicja

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

PARAMETRY TECHNICZNE
Alicja
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk