W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Alicja

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
923,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Nowoczesne, wygodne łóżko

Alicja to pojedyncze łóżko dziecięce, które wykonane zostało w styli będącym połączeniem klasyki z nowoczesnością. Obiega je rama z estetycznymi bokami, a od frontu zostawiona została wolna przestrzeń na swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżka. Zastosowanie ramy zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z łóżka, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Równocześnie jej wysokość została dostosowana tak, aby umożliwia normalną cyrkulację powietrza. Gwarantuje to polepszenie jakości snu.

Wygodna przestrzeń na pościel lub… wszystko inne

Łóżko Alicja ma w swojej dolnej części dwie szuflady. Doskonale nadają się do przechowywania pościeli w trakcie dnia, mogą również posłużyć jako schowek na zabawki, ubrania czy inne przedmioty. Doceni się to zwłaszcza w sytuacji, gdy pokój dziecka jest raczej niewielki. Taka dodatkowa przestrzeń nie zabiera miejsca, a ułatwia zachowanie porządku. Jeśli pokój dziecka jest duży lub nie potrzebujesz szuflad, możesz wybrać wersję łóżka Alicia bez nich – zyskasz dzięki temu wolną przestrzeń pod meblem.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Alicja to solidność na lata

Dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty były maksymalnie trwałe, dlatego podstawą łóżka Alicja jest drewno sosnowe, a dodatkowe elementy zostały wykonane z płyty meblowej i płyty pilśniowej. Materiały te cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ takich czynników zewnętrznych, jak wilgoć, wysokie i niskie temperatury, pleśnie itp. Pokrywający je lakier – którego kolor możesz wybrać podczas zamawiania łóżka – jest nieszkodliwy dla organizmu ludzkiego, nie wywołuje także reakcji alergicznych.

Alicja

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Alicja
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,2 x 9 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk