Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Amanda

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
838,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Bezpieczne łóżko dla każdego dziecka

Amanda to pojedyncze łóżko dziecięce wykonane z pełną dbałością o estetyczny, klasyczny design. Otacza je barierka, która od frontu sięga do połowy szerokości, co pozwala na swobodne wchodzenie i wychodzenie z łóżka. Łóżko pozbawione jest ostrych krawędzi, dzięki czemu eliminuje się ryzyko nieszczęśliwych wypadków. Dzięki szerokim otworom pomiędzy słupkami zapewniona jest prawidłowa wentylacja, co przekłada się na polepszenie jakości snu oraz komfortu każdego wypoczynku na łóżku.

Łóżko, które pomaga w zachowaniu porządku

Amanda to nie tylko możliwość zdrowego snu, ale także pomoc w zagospodarowaniu przestrzeni. Umieszczone w dolnej części łóżka dwie pojemne szuflady doskonale nadają się do przechowywania pościeli, ubrań czy zabawek. Nie mają one chwytów, które mogłyby się urwać, a ponadto wyposażono je w kółka, dzięki czemu podczas otwierania i zamykanie nie zarysowują podłogi. Dlatego Amanda ułatwia utrzymywanie porządku. Możesz wybrać także opcję bez szuflad – wówczas pod łóżkiem pozostaje wolna przestrzeń.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Materiały najwyższej jakości

Konstrukcja łóżka Amanda opiera się na słynącym z solidności drewnie sosnowym. Jest ono uzupełnione o równie wytrzymałe materiały, jak płyta meblowa oraz płyta pilśniowa. W efekcie cały mebel cechuje wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ takich czynników, jak grzyby, pleśnie oraz temperatury. Zaletą jest także możliwość wybrania koloru łóżka w trakcie zamawiania – dzięki temu możesz perfekcyjnie dopasować barwę do aranżacji pomieszczenia.

Amanda

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Amanda
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk