W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Bambi

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
822,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Wygoda i dobra jakość snu każdej nocy

Wykonane z drewna sosnowego łóżko pojedyncze Bambi to klasyczny design, który stawia na wygodę i bezpieczeństwo. Solidny stelaż gwarantuje stabilne ułożenie materaca, zaś biegnąca wokół łóżka barierka eliminuje ryzyko wypadnięcia z niego dziecka. Od strony frontowej pozostawiono wolną przestrzeń, dzięki czemu dziecko może swobodnie korzystać z łóżka. Barierka w żaden sposób nie hamuje powietrza, co przekłada się na jego prawidłową cyrkulację. To zaś wpływa pozytywnie na jakość snu.

Szuflady – praktyczny dodatek

Bambi ma w swojej dolnej części dwie pojemne szuflady. Mogą posłużyć do przechowywania pościeli lub jakichkolwiek innych przedmiotów, ubrań, zabawek itp. Każda z szuflad ma od spodu kółka, co daje gwarancję, że nie zarysują podłogi podczas otwierania i zamykania. Warto dodać, że są one bezuchwytowe, nie ma więc ryzyka urwania gałki czy rączki. Rozwiązanie to doceni się zwłaszcza wtedy, gdy pokój dziecka to mniejsze pomieszczenie. Można także zdecydować się na wariant bez szuflad, z wolną przestrzenią pod materacem.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Wysoka jakość wykonania

Łóżko nie powinno być meblem, który szybko się zużyje, a podczas eksploatacji nie powinny być widoczne żadne ślady jego użytkowania. Dlatego Bambi powstało z drewna sosnowego. Jest to materiał cechujący się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ wilgoci, temperatur czy pleśni. Dodatkowo konstrukcja jest pozbawiona ostrych krawędzi i wystających elementów, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania łóżka przez dziecko.

Bambi

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Bambi
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk