Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Diana

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
848,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Estetyczne łóżko dla dziecka

Łóżko Diana powstało z myślą o wygodzie oraz bezpieczeństwie dzieci. Od frontu osłania je na połowie długości barierka, która wypełnia pozostałe boki. Ma się dzięki temu pewność, że dziecko nie wypadnie poza nie podczas snu. Wolne przestrzenie pomiędzy barierkami pozwalają na swobodny dostęp powietrza, a także łatwe sprawdzenie, czy dziecko śpi. Łóżko zostało wykonane z myślą o pokoju dziecięcym oraz bezpieczeństwie – nie ma tu żadnych ostrych krawędzi, a wszystkie rogi są zaokrąglone.

Praktyczne szuflady

Łóżko Diana jest nie tylko bezpieczne, ale również praktyczne. Znajdują się pod nim dwie obszerne szuflady, które mogą posłużyć jako miejsce przechowywania zabawek, książeczek czy też pościeli. Nie mają uchwytów, co eliminuje ryzyko urwania ich przez dziecko. Są wyposażone w kółka, dzięki czemu podczas otwierania i zamykania nie zarysuje się podłogi lub wykładziny. Można także wybrać modele pozbawione szuflad – wówczas pod łóżkiem pozostaje pusta przestrzeń do zagospodarowania.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Trwałość i solidność

Łóżko zostało wykonane z solidnych, dokładnie spasowanych ze sobą elementów. Mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka, wszystkie rogi zostały zaokrąglone. Materiały wykonania są odporne nie tylko na uszkodzenia, ale także na wilgoć, pleśnie, niski oraz wysokie temperatury i inne czynniki zewnętrzne, które mogłyby prowadzić do degradacji poszczególnych elementów mebla. Solidny stelaż zapewnia stabilność materaca przez cały okres użytkowania. Aby Diana lepiej pasowała do wystroju wnętrza, możesz wybrać jej kolor podczas zamawiania.

Diana

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

PARAMETRY TECHNICZNE
Diana
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk