Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Dyzio

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
899,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Bezpieczne i wygodne łóżko dziecięce

Dyzio to łóżko pojedyncze, które spodoba się tak samo dziewczynce, jak i chłopcu. Ma uniwersalny design utrzymany w stylu będącym połączeniem nowoczesnego i klasyki. Otacza je niewielka rama, od frontu sięgająca do połowy szerokości – dzięki czemu można bez problemu wchodzić i wychodzić z łóżka. W całej konstrukcji nie ma żadnych ostrych krawędzi oraz wystających elementów – co znacznie podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Boczne ramy tworzą interesujący wzór, znacznie podnoszący estetykę całego mebla.

Dyzio to także pojemne szuflady

Łóżko Dyzio może posłużyć nie tylko jako miejsce do spania, ale również jako miejsce służące do przechowywania rzeczy. Jakich? To już zależy tylko i wyłącznie od potrzeb. Każda z szuflad jest bardzo pojemna, dzięki czemu można tam trzymać pościel za dnia, ubrania, zabawki czy cokolwiek innego. Szuflady mają prowadnice z blokadą, co zapobiega ich wypadnięciu, a ponieważ poruszając się na kółkach, nie będą rysować podłogi. Co ważne – możesz zamówić także wersje bez szuflad, pozostawiając pod łóżkiem wolną przestrzeń.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Łóżko dopasowane do pomieszczenia

Ponieważ Dyzio jest łóżkiem dostępnym w różnych wersjach rozmiarowych, bez problemu znajdziesz taki model, który będzie pasować zarówno do wzrostu Twojego dziecka, jak i wolnej przestrzeni w jego pokoju. W dopasowaniu do aranżacji pomieszczenia z pewnością pomoże fakt, że możesz wybrać wersję kolorystyczną łóżka podczas składania zamówienia. Dzięki temu będzie ono nie tylko dopasowane gabarytami, ale również barwą. Konstrukcja opiera się na drewnie sosnowym, które cechuje wysoki poziom odporności na uszkodzenia oraz wpływ czynników zewnętrznych.

Dyzio

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

PARAMETRY TECHNICZNE
Dyzio
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk