W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Gwiazdki

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
795,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Łóżko dla dziecka Gwiazdki

Łóżko drewniane Gwiazdki jest najlepszym dowodem na to, że łóżko może być wszechstronnym elementem wyposażania dziecięcego pokoju, służącym nie tylko wypoczynkowi, ale też zabawie i utrzymaniu porządku. Prezentujemy model, który w zależności od konfiguracji znakomicie sprawdzi się jako łóżko jednoosobowe dla pociechy w wieku przedszkolnym lub szkolnym. Model Gwiazdki jest dostępny w wielu rozmiarach (m.in. 70x140, 80x160 oraz 90x200) i w najróżniejszych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz go do potrzeb swojej pociechy!

Łóżko dziecięce drewniane Gwiazdki – zdrowy i wygodny sen Twojego dziecka

Komfortowy sen jest bardzo ważny zarówno dla zdrowia i ogólnej kondycji dziecka, jak i dla jego rozwoju. Dlatego w łóżku jednoosobowym Gwiazdki szczególnie duży nacisk położyliśmy na stelaż, zapewniający dziecku wygodę i właściwe rozłożenie ciężaru ciała. Stelaż łóżka jest wykonany z czternastu wytrzymałych listew świerkowych, przykręcanych do ramy. Tak wykonany stelaż stabilnie utrzymuje materac, zapewniając tym samym dziecku zdrowy i wygodny wypoczynek.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Łóżko jednoosobowe Gwiazdki – skonfiguruj je według potrzeb swojego dziecka

Czy wiesz, że łóżko dziecięce drewniane Gwiazdki możesz skonfigurować tak, by jak najbardziej odpowiadało potrzebom Twojej pociechy? Prezentowany model można kupić w wersji z dwiema pojemnymi szufladami, które znakomicie nadają się do przechowywania pościeli i poduszek lub zabawek. Są one wyposażone w kółka, zapobiegające rysowaniu podłogi. Kupując łóżko dla małego dziecka, model Gwiazdki można zamówić w wersji z barierką, która zwiększa bezpieczeństwo malucha.

Gwiazdki

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Gwiazdki
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
2,5 x 10,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk