W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Inez

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
830,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Estetyczne łóżko do pokoju dziecka

Inez to pojedyncze łóżko dziecięce zaprojektowane w ten sposób, aby zapewniać wygodę podczas wypoczynku, a zarazem stanowić estetyczny element umeblowania pokoju dziecięcego. Ma klasyczny profil z ramkami na krótszych końcach, dzięki czemu nic nie zakłóca przepływu powietrza. Wpływa to pozytywnie na jakość snu oraz komfort wypoczynku. Brak barierek na bokach umożliwia dopasowanie ustawienia łóżka do warunków pasujących w pomieszczeniu, pozwalając na wejście z dowolnej strony.

Bezpieczne i praktyczne

Podobnie jak i inne modele w naszej ofercie, także Inez to łóżko pozbawione jakichkolwiek ostrych krawędzi. Podnosi to bezpieczeństwo użytkowania niezależnie od wieku dziecka. W jego dolnej części znajdują się dwie pojemne szuflady. Można wykorzystać je w praktyczny sposób, na przykład do przechowywania pościeli za dnia, przechowywania zabawek lub jakichkolwiek innych przedmiotów. Szuflady mają blokadę zapobiegającą wypadaniu, a dzięki kółkom nie rysują nawierzchni.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Solidność i jakość

Inez to łóżko wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, jak płyta meblowa czy drewno sosnowe. Gwarantuje to nie tylko możliwość długotrwałego użytkowania bez obawiania się o uszkodzenia, ale również brak szkodliwego oddziaływania pleśni, wilgoci czy wpływu niskich i wysokich temperatur. Możesz mieć pewność, że podczas całego okresu używania łóżka będzie ono w równie dobrym stania, jak na początku. A dodatkową zaletą jest możliwość wyboru jego koloru podczas zamawiania.

Inez

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Inez
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk