Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Inez

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
814,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Estetyczne łóżko do pokoju dziecka

Inez to pojedyncze łóżko dziecięce zaprojektowane w ten sposób, aby zapewniać wygodę podczas wypoczynku, a zarazem stanowić estetyczny element umeblowania pokoju dziecięcego. Ma klasyczny profil z ramkami na krótszych końcach, dzięki czemu nic nie zakłóca przepływu powietrza. Wpływa to pozytywnie na jakość snu oraz komfort wypoczynku. Brak barierek na bokach umożliwia dopasowanie ustawienia łóżka do warunków pasujących w pomieszczeniu, pozwalając na wejście z dowolnej strony.

Bezpieczne i praktyczne

Podobnie jak i inne modele w naszej ofercie, także Inez to łóżko pozbawione jakichkolwiek ostrych krawędzi. Podnosi to bezpieczeństwo użytkowania niezależnie od wieku dziecka. W jego dolnej części znajdują się dwie pojemne szuflady. Można wykorzystać je w praktyczny sposób, na przykład do przechowywania pościeli za dnia, przechowywania zabawek lub jakichkolwiek innych przedmiotów. Szuflady mają blokadę zapobiegającą wypadaniu, a dzięki kółkom nie rysują nawierzchni.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Solidność i jakość

Inez to łóżko wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, jak płyta meblowa czy drewno sosnowe. Gwarantuje to nie tylko możliwość długotrwałego użytkowania bez obawiania się o uszkodzenia, ale również brak szkodliwego oddziaływania pleśni, wilgoci czy wpływu niskich i wysokich temperatur. Możesz mieć pewność, że podczas całego okresu używania łóżka będzie ono w równie dobrym stania, jak na początku. A dodatkową zaletą jest możliwość wyboru jego koloru podczas zamawiania.

Inez

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

PARAMETRY TECHNICZNE
Inez
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk