Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Lilo

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
914,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Łóżko, które Twoje dziecko na pewno polubi

Lilo to łóżko pojedyncze dostępne w wielu wersjach rozmiarowych. Dzięki temu może skorzystać z niego zarówno młodsze dziecko, jak i będące już w wieku nastoletnim. Jego estetyczny design sprzyja wyciszeniu, pozwalając na lepszy relaks. Wzdłuż jego boków biegnie rama, która zapobiega wypadnięciu wiercącego się przez sen dziecka. Zarazem w żaden sposób nie blokuje ona przepływu powietrza, co bardzo pozytywnie wpływa na jakość snu. Od frontu sięga ona połowy szerokości, pozwalając na swobodne korzystanie z łóżka.

Lilo to trwałość i bezpieczeństwo

Łóżko Lilo zostało wykonane z drewna sosnowego, które cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ takich czynników zewnętrznych, jak niskie i wysokie temperatury, grzyby, pleśnie itp. Dzięki temu nawet po latach eksploatacji powinno wyglądać niczym nowe. W szufladach została zastosowana płyta meblowa oraz pilśniowa, których trwałość również nie pozostawia niczego do życzenia. W konstrukcji łóżka nie ma żadnych ostrych krawędzi ani wystających elementów, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Łóżko praktyczne i dopasowane do pokoju

Lilo możesz dopasować nie tylko pod względem wymiarów, ale również barwy. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych, w tym lakier bezbarwny, co pozwala na optymalne dopasowanie właściwego koloru do aranżacji pokoju dziecka. Dwie pojemne szuflady, umieszczone w dolnej części łóżka, to świetne miejsce do schowania pościeli, ale możesz je wykorzystać do przechowywania innych przedmiotów czy ubrań.

Lilo

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Lilo
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk