W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Linda

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
890,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Nowoczesne łóżko dla dziecka

Łóżko Linda powstało w celu zapewnienia dziecku wygodnego, bezpiecznego miejsca do snu oraz wypoczynku. Ma formę otwartą z niewielkimi ramami bocznymi, co zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Co za tym idzie – do śpiącego dziacka dociera właściwa ilość tlenu, wpływając pozytywnie na polepszenie jakości snu. Model ten nie ma żadnych ostrych krawędzi ani wystających elementów, co eliminuje ryzyko jakichkolwiek urazów. Nowoczesny styl wykonania pasuje do wielu wystrojów wnętrz.

Solidne materiały wykonania

Linda to łóżko wykonane z drewna sosnowego. Jest on bardzo wytrzymałe na uszkodzenia oraz wpływ wilgoci, temperatur oraz innych czynników zewnętrznych. Możesz podczas zamawiania wybrać jego kolor – do malowania łóżek używamy farb wodnych, które nie mają żadnego wpływ na ludzki organizm. Odpowiednia barwa pozwoli na optymalne dopasowanie do aranżacji pomieszczenia, dzięki czemu uzupełni w sposób naturalny istniejące umeblowanie i będzie wyglądać estetyczniej.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Szuflady – wygodne rozwiązanie na co dzień

W dolnej części łóżka znajdują się dwie szuflady. Poruszają się one na kółkach, co eliminuje ryzyko zarysowania podłogi. Ponadto są one bezuchwytowe, a więc nie ma ryzyka urwania uchwytu. Ich pojemność jest na tyle duża, że bez problemu zmieści się tam pościel oraz inne rzeczy, na które nie ma miejsca gdzie indziej. Możesz także wybrać wersję bez szuflad, pozostawiając pod łóżkiem wolne miejsce. Wybór zależy wyłącznie od Ciebie i tego, jak dużo przestrzeni chcesz zapewnić w pomieszczeniu.

Linda

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Linda
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,2 x 9 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk