W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Luluś

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
795,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Wygodny sen na łóżku Luluś

Luluś to łóżko dla dzieci wykonane w klasycznym stylu. Z trzech stron otacza je barierka, z przodu zaś jest otwarte. Przestrzeń pomiędzy poszczególnymi szczeblami jest na tyle szeroka, że umożliwia prawidłową wentylację ze wszystkich stron i daje pewność, że do śpiącego dotrze właściwa ilość tlenu. Warto podkreślić, że w konstrukcji łóżka nie ma ostrych krawędzi – wszystkie rogi zostały zaokrąglone, co znacznie podnosi bezpieczeństwo używania mebla. Solidny stelaż zapewnia stabilność materaca przez cały okres użytkowania.

Nie tylko łóżko, ale i schowek

Łóżko Luluś służy przede wszystkim do spania i wypoczynku, ale umieszczone w jego dolnej części dwie pojemne szuflady pozwolą na lepsze zachowanie porządku w pomieszczeniu. Nie mają uchwytów, dzięki czemu nie ma ryzyka ich oberwania przez dziecko, a oferowane przez nie przestrzeń pozwala na schowanie pościeli, zabawek, pluszaków i wielu innych przedmiotów. Mechanizm zapobiega wysunięciu się szuflad z prowadnic, a kółka gwarantują brak możliwości zarysowania podłogi.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Łóżko, które nie zawiedzie

Luluś to mebel, które przez lata zachowa swój nowy wygląd. Został wykonany z solidnych materiałów, jak płyta meblowa, płyta pilśniowa oraz drewno sosnowe. Dzięki temu jest odporne na wszelkie ślady eksploatacji, a także na wpływ czynników zewnętrznych, jak wilgoć, temperatury, pleśń czy grzyby. Zaś aby jeszcze lepiej pasowało do pokoju dziecka, możesz wybrać jego kolor przy zamawianiu – dostępne są pasujące do klimatu pokoju dziecięcego barwy.

Luluś

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Luluś
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,2 x 9 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk