Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Margot

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
796,00
CZAS REALIZACJI:
od 5 do 7 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Estetyczne, trwałe łóżko

Margot o łóżko pojedyncze, które zwraca uwagę swoim stosowanym, klasycznym designem. Otacza je barierka z poziomymi szczeblami, które chronią przed wypadnięciem zarówno dziecko, jak i pościel. Od frontu sięga ona do połowy łóżka, dzięki czemu nie ma problemu ze swobodnym wchodzeniem i wychodzeniem z niego. Całość wykonana została z trwałych elementów, w tym drewna sosnowego, co daje gwarancję solidności oraz odporności na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne.

Margot pomoże w zadbaniu o porządek

Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest pokój dziecka, zawsze warto mieć dodatkowe miejsce do przechowywania ubrań, sprzętów czy zabawek. Margot wyposażono w dwie pojemne szuflady, gdzie można przechowywać za dnia pościel, zabawki czy inne rzeczy. Obie to modele bezuchwytowe, dzięki czemu nie ma ryzyka urwania uchwytów i problemów z korzystaniem z nich. Ponieważ od spodu poruszają się na kółkach, unika się zarysowania podłogi. Istnieje możliwość zamówienia wersji bez szuflad.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Bezpieczeństwo i wygoda

Margot to łóżko wykonane z myślą nie tylko o zapewnieniu wygody – w czym pomaga m.in. stabilny stelaż pod materac – ale również bezpieczeństwa. Wszystkie części narożne mają opływowy kształt, nie ma również żadnych elementów, o które dziecko mogłoby się uderzyć. Możesz mieć pewność, że będzie spać bezpiecznie. A duże prześwity pomiędzy szczeblami zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza, co wpływa bardzo pozytywnie na jakość snu. Dodatkową zaletą łóżka Margot jest możliwość wybrania jego kolorystyki podczas zamawiania.

Margot

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

PARAMETRY TECHNICZNE
Margot
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk