Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Sonia

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
667,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Wygodne łóżko dla dziecka

Sonia to nazwa łóżka wykonanego z myślą o zapewnieniu młodszym i starszym dzieciom komfortowego wypoczynku. Jego konstrukcja została wykonana z drewna sosnowego, a brak barierek umożliwia ustawienie go przy ścianie w dowolnym położeniu. W celu podniesienia bezpieczeństwa użytkowania wszystkie rogi zostały zaokrąglone, nie ma tu także żadnych odstających elementów. Znajdujące się na krótszych bokach ramy wyznaczają miejsce położenia głowy i zabezpieczają poduszki przed wypadnięciem poza łóżko.

Miejsce na pościel lub zabawki

Łóżko Sonia zostało wyposażone w dolnej części w dwie szuflady na kółkach – co eliminuje ryzyko zarysowania podłogi. Ich pojemność jest wystarczająca, aby można było wygodnie przechowywać pościel, a także wiele innych rzeczy, jak ubranie czy zabawki. To rozwiązanie będzie praktyczne zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, gdzie brak miejsca na szafki. Jeśli przestrzeń nie stanowi problemu, możesz wybrać model bez szuflad. W każdym przypadku za stabilne ułożenie materaca odpowiada solidny stelaż.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Materiały wykonania, które nie zawiodą

Wszystkie materiały, z których wykonano łóżko Sonia, cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz takie czynniki zewnętrzne, jak wilgoć, pleśń czy temperatury. Dlatego doskonale będzie się nadawać na cały okres dorastania dziecka – to inwestycja w wiele lat wygodnego spania. Aby jak najlepiej pasowało do aranżacji pokoju, możesz samodzielnie wybrać kolor spośród dostępnych, dzięki czemu w naturalny sposób uzupełni umeblowanie.

Sonia

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Sonia
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Głębokość szuflad:
18 cm
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk