W DNIACH 22.07-05.08.2024 FIRMA PRZEPROWADZA GRUPOWY OKRES URLOPOWY, KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA W WYZNACZONYCH DNIACH BĘDZIE NIEMOŻLIWY

Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Dominik

Wymiary wewnętrzne (cm) 80x180
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
Kolor łóżka Lakier bezbarwny
Wybierz
arrow
Kolor łóżka
Pod łóżkiem
Barierka zdejmowana
1714,00
CZAS REALIZACJI:
14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Wygodne łóżko dla dzieci

Dominik to łóżko przeznaczone dla dwójki lub trójki dzieci. Jak to możliwe? Zastosowano tu ciekawe rozwiązanie. Pierwsze dwa miejsca do spania umieszczone są w klasyczny sposób, czyli jedno na dole, drugie na duże. Jednak pod tym pierwszym znajduje się także trzecie, wysuwane. Gdy jest nieużywane, w całości mieści się pod łóżkiem, nie zabierając niepotrzebnie miejsca. Dlatego Dominik posłuży zarówno rodzicom trójki dzieci, jak i dwójki, u której czasem zostaje na noc kolega lub koleżanka.

Bezpieczeństwo to priorytet

Dominik to łóżko wykonane z solidnego drewna sosnowego. Jest to materiał cechujący się dużą odpornością na uszkodzenia oraz wpływ takich czynników zewnętrznych, jak wilgoć, pleśń, wysokie i niskie temperatury. Ale solidność to nie jedyna zaleta łóżka. Wykonano je z myślą o pełnym bezpieczeństwie dzieci. Dlatego oba stałe miejsca spania otaczają barierki, które zapobiegają wypadnięciu dziecka podczas snu. Konstrukcja nie ma żadnych ostrych krawędzi – wszystkie rogi zostały zaokrąglone.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Praktyczna przestrzeń na pościel

Kupując łóżko dla trójki dzieci nie musisz inwestować w nową szafkę na pościel. W dolnej części mebla znajdują się dwie szuflady, których pojemność nie tylko pozwoli na trzymanie pościeli, ale można również przechowywać tam ubrania, zabawki czy inne rzeczy. Szuflady są bezuchwytowe, dzięki czemu nie ma ryzyka urwania uchwytu. Ponadto mają kółeczka, a więc nie ma szansy na zarysowanie podłogi. Jeśli nie są potrzebne, możesz zamówić wersję bez nich.

Dominik

Stelaż

Na jeden poziom stelaża który otrzymujesz wraz z łóżkiem o długości do 180 cm składa się 14 listew świerkowych przykręcanych do uprzednio przygotowanej ramy. Dla konfiguracji o długości powyżej 180 cm jest to odpowiednio 15 listew. Sztywna konstrukcja zapobiega przesuwaniu się pojedynczych elementów.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających zgodność z normami wszelakich instytutów badawczych. Warto wyróżnić spośród nich certyfikat EN 71-3, dotyczy on lakierów używanych do produkcji przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Daje on pewność, że kupując wybrany produkt nie narażamy swojej pociechy na substancje szkodliwe dla zdrowia.

PARAMETRY TECHNICZNE
Dominik
Konstrukcja łóżka:
Drewno sosnowe 100%
Konstrukcja szuflad:
Drewno sosnowe, Płyta meblowa, Płyta pilśniowa
Maksymalne obciążenie pojedynczego poziomu:
120 kg
Zalecana wysokość materaca:
Od 8 do 20 cm
Zalecana wysokość materaca do wysuwanej dostawki:
Od 8 do 12 cm
Wysokość szuflad:
18 cm
Umiejscowienie drabinki:
Prawa lub Lewa strona (wybór podczas montażu)
Umiejscowienie barierki dodatkowej:
Dowolne (nakładana)
Możliwość rozdzielenia na trzy osobne łóżka:
TAK
Całkowita szerokość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Całkowita długość zewnętrzna:
+8 cm do wybranej
Wymiary nóg:
4,5 x 4,5 cm
W zestawie:
Instrukcja montażu, Elementy montażowe, Stelaż pod materac
Zapytaj o produkt
zadbano przelewy24 blik visa mastercard google pay apple pay
Znajdź nas Facebook Instagram Allegro
Koszyk