Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Piankowy z kokosem

Wymiary wewnętrzne (cm) 70x140
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
309,00
CZAS REALIZACJI:
od 10 do 14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Dwa oblicza wypoczynku

Każda osoba preferuje nieco inną twardość materaca, dlatego prezentowany model ma odmienne na każdej stronie. Z jednej jest to H3, czyli średnia twardość, z drugiej – H2, czyli średnia miękkość. Można dzięki temu dopasować optymalną dla osoby, która będzie spała na łóżku. W obu przypadkach twardość gwarantuje zmniejszenie napięcia mięśniowego, co przekłada się na poprawę jakości snu. Wypełniająca materac pianka przepuszcza powietrze, dzięki czemu podczas snu nie ma problemów z oddychaniem.

Brak alergenów oraz roztoczy

Ten piankowo-kokosowy materac został wykonany z myślą o zdrowiu każdej używającej go osoby. Przepuszczanie przez piankę powietrza nie tylko zapewnia prawidłową wentylację, ale również zapobiega gromadzeniu się roztoczy i grzybów. Materac chroniony jest przez pokrowiec. Został on wykonany z materiałów cechujących się właściwościami antyalergicznymi, dzięki czemu nie dopuszcza do zbierania się alergenów oraz drobnoustrojów. Jest on zasuwany na zamek, co pozwala na łatwe zdjęcie i zakładanie.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Materac pasujący na każde łóżko

Materac piankowy z kokosem pasuje na każde łóżko – niezależnie od jego wymiarów. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta: przygotowaliśmy go w kilkunastu różnych wersjach rozmiarowych. Dlatego znajdziesz odpowiedni do łóżka dla dziecka, nastolatka, a także dla łóżka osoby dorosłej. W każdym przypadku materac ma takie same, prozdrowotne i gwarantujące zdrowy sen właściwości.

Piankowy z kokosem
PARAMETRY TECHNICZNE
Piankowy z kokosem
Twardość 1 strony:
H2 - średnio-miękki
Twardość 2 strony:
H3 - średnio-twardy
Wysokość materaca:
12 cm
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk