Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Satisfaction Eco

Wymiary wewnętrzne (cm) 70x140
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
259,00
CZAS REALIZACJI:
od 10 do 14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Jeszcze wygodniejszy wypoczynek dzięki dopasowanemu materacowi

Wypoczynek dziecka jest niezwykle ważny na wszystkich etapach jego rozwoju. Pamiętamy o tym, kiedy wybieramy odpowiednie łóżko. A co z materacem? Czy materac Satisfaction Eco to dobra opcja dla dziecka? Wypełnienie z pianki poliuretanowej daje odpowiednie podparcie dla ciała, szczególnie kręgosłupa, który musi mieć dostosowaną twardość powierzchni materaca. Materac Satisfaction Eco posiada dwa stopnie twardości: H1 – czyli miękki oraz H2 – średnio miękki.

Czy pianka poliuretanowa jest bezpieczna?

Materac z pianki poliuretanowej jest bezpieczny dla zdrowia i daje dobre podparcie całemu ciału. Pianka cechuje się odpornością na wygniecenia i odkształcenia materaca, jakie mógłby spowodować nacisk leżącego na nim ciała. Falowana powierzchnia sprawia, że Satisfaction Eco lepiej przystosowuje się do kształtu leżącej osoby, jest więc nie tylko odporny i zdrowy, ale również ergonomiczny, co jest szczególnie ważne w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju dziecka.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Łatwość zachowania w czystości

Kolejnym plusem materaca Satisfaction Eco jest to, że łatwo utrzymać go w czystości, a to dlatego, że powleka go zdejmowany pokrowiec, który można w każdej chwili ściągnąć i wyprać. W dodatku pokrowiec wykonany jest z hipoalergicznej tkaniny, łagodnej i miłej w dotyku, co oznacza, że ryzyko uczulenia spowodowane zetknięciem z materiałem zostało zminimalizowane. Materac dostępny jest w kilku różnych rozmiarach, dlatego łatwo będzie dobrać coś odpowiedniego dla małego dziecka jak i dla nastolatka.

Satisfaction Eco
PARAMETRY TECHNICZNE
Satisfaction Eco
Twardość 1 strony:
H2 - średnio-miękki
Twardość 2 strony:
H2 - średnio-miękki
Wysokość materaca:
10 cm
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk