Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Ulubione 0

Satisfaction Extreme

Wymiary wewnętrzne (cm) 70x140
Wybierz
arrow
Wymiary wewnętrzne (cm)
529,00
CZAS REALIZACJI:
od 10 do 14 dni roboczych
KOSZT DOSTAWY:
79 zł
WNIESIENIE:
wybór w następnych krokach

Dobry materac na dobry sen

Materac Satisfaction Extreme to – zgodnie z nazwą - propozycja dla osób, które cenią sobie zdrowy, spokojny sen. Został wykonany z pianki o karbowanej powierzchni, dzięki czemu nie tylko zapewnia prawidłowe rozluźnienie wszystkich mięśni, ale również komfortowy wypoczynek. Dzięki elastyczności pianki można ułożyć się w ulubionej pozycji, a ponieważ przepuszcza ona powietrze, ma się pewność, że do osoby śpiącej dociera jego wystarczająca ilość, co gwarantuje podniesienie jakości snu.

Miękkość, lekkość i sterylność

Satisfaction Extreme ma poziom miękkości H1, co oznacza, że doskonale nadaje się dla osób o filigranowej budowie ciała i dzieci. Zalecane jest korzystanie z niego przez osoby ważące maksymalnie 60 kg. Dwie warstwy pianek zostały połączone bez użycia kleju, a okrywa je antyalergiczny pokrowiec na suwak. Pozwala to na uchronienie materaca przez uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Całość jest także stosunkowa lekka, dzięki czemu łatwo obracać go na drugą stronę oraz przenosić.

Najwyższej jakości drewno
Ekologiczne farby
Bezpieczne dla dzieci
Duży wybór kolorów
14 dni na zwrot

Wiele wersji, wszystkie tak samo wygodne

Ponieważ materaca potrzebują osoby w różnym wieku, a co za tym idzie – o różnym wzroście – przygotowaliśmy szeroką ofertę wymiarową Satisfaction Extreme. Możesz dzięki temu dobrać optymalnie dopasowany do łóżka. Zakres rozmiarów zaczyna się od 70x130 cm, a kończy na 140x200 cm, dlatego bez problemu znajdziesz odpowiedni model zarówno na łóżko dziecka, jak i osoby dorosłej. W każdej wersji materac oferuje takie same właściwości, czyli wygodę, komfortowy sen oraz ochronę przed alergenami.

Satisfaction Extreme
PARAMETRY TECHNICZNE
Satisfaction Extreme
Twardość 1 strony:
H1 - miękki
Twardość 2 strony:
H1 - miękki
Wysokość materaca:
10 cm
Zapytaj o produkt
dhl ambroexpress przelewy24 blik visa mastercard
Znajdź nas Facebook Instagram
Koszyk